Domů / Novinky / Kdo ovládá tento svět a kam se řítíme?

Kdo ovládá tento svět a kam se řítíme?

Od nástupu covidu, wuhanského koronaviru, na konci roku 2019, dominovala titulkům nezávislých médií tři jména: George Soros, Klaus Schwab a Bill Gates.

Proč jsou tito tři vždy v místnosti, kdykoli je přítomno zlo? A proč mají neuvěřitelnou moc a vládnou nad světovými událostmi? Stručně řečeno, tito tři globalističtí vůdci jsou všichni globalisté, všichni bohatí a všichni po celý svůj život pracují na tom, aby ovládli svět a uvrhli nás všechny do dystopického pekla.

Nesvatá trojice

V mnoha ohledech tito tři členové „nesvaté trojice“ již vytvořili dystopii, po které touží. Na finálních úpravách se stále pracuje, ale obecně řečeno, tyto tři kontroverzní postavy již dosáhly svého cíle iniciovat Velký reset, následovaný vlastní vizí Nového světového řádu.

Zatímco Soros, Schwab a Gates pocházejí z velmi odlišného prostředí, jejich přístup k životu je v podstatě stejný. Všichni jsou zapojeni do filantropických snah a spolupráce, často mezi sebou; všichni mají globální vliv prostřednictvím svého zapojení do různých mezinárodních organizací, think-tanků a skupin prosazujících zájmy; a všichni mají společný zájem o „globální výzvy“, jako je změna klimatu, zdravotní péče a nerovnost.

Všechno je to o podmanění mas a podpoře globalistů

Soros, miliardářský investor a „filantrop“ maďarského původu, získal většinu své moci a vlivu prostřednictvím peněz – a konkrétně jako manažer hedgeových fondů. Má vliv po celém světě, zejména s liberálními důvody, které se staví proti populismu, nacionalismu a dalším vnímaným hrozbám pro jeho vizi světa „otevřené společnosti“.

„Sorosova podpora údajných liberálních kauz a jeho úsilí utvářet politickou krajinu mu vynesly nepřátele v konzervativních kruzích,“ vysvětlují zprávy. „Jeho finanční aktivity a spekulativní obchody přispěly k ekonomické nestabilitě a devalvaci měny.“

„Z tohoto důvodu proti němu bylo vzneseno několik obvinění z manipulace s trhem a pokusů ovlivnit politické výsledky.“

Schwab, zakladatel a výkonný předseda Světového ekonomického fóra (WEF), sehrál klíčovou roli při utváření globální hospodářské a sociální politiky. Je to on, kdo vymyslel termín „Great Reset“, který skutečně umocnil příhodně načasovaný výskyt covidu, který byl prostředkem k uvedení Schwabovy vize do reality.

„Obhájci The Great Reset tvrdí, že to představuje příležitost k vybudování udržitelnějšího, inkluzivnějšího a spravedlivějšího světa,“ uvádějí zprávy.

„Kritici to na druhou stranu vnímají jako přístup shora dolů, který upevňuje moc a kontrolu v rukou nikým nevolené elity. A právem vyvolávají obavy z možného narušení individuálních svobod a dopadu na národní suverenitu.“

Pak je tu Gates, spoluzakladatel Microsoftu, z něhož se stal obhájce vakcín, jehož zapojení do prosazování „vakcín“ a dalších léčiv na globální populaci, zejména ve třetím světě, pomohlo uskutečnit vize zbylých dvou.

V mnoha ohledech jsou Gatesovy cíle stejné jako cíle Sorose a Schwaba, kteří chtějí proměnit celý svět v dystopickou noční můru pro masy a utopický ráj pro ně samotné.

„Jeho nadace hrála klíčovou roli při financování a podpoře iniciativ, jako je vývoj a dodávání vakcín, kampaně na vymýcení nemocí a zlepšování infrastruktury zdravotní péče v zemích s nízkými příjmy,“ vysvětlují zprávy o Gatesovi.

„Nicméně obrovský vliv, který Gates má na globální zdravotní politiky a iniciativy, je nesmírně znepokojující, protože není ani lékař, ani vědec.“

Tato bezbožná trojice společně přetváří svět k obrazu svému, což ukazuje na nebezpečí, že dovolí několika malým, aby vlastnili a ovládali velké množství lidí, a to prostřednictvím neomezené moci, zdánlivě neomezeného bohatství a záliby v bezsvědomitých skutcích zla, aby dosáhli svých globalistických cílů.

Zdroje:
https://www.naturalnews.com/2023-05-21-soros-schwab-gates-unholy-trinity-architects-dystopia.html
https://expose-news.com/2023/05/19/unholy-trinity-soros-schwab-gates/