Domů / PR / Kniha jízd

Kniha jízd

Pokud k výkonu svého podnikání využíváte také osobní automobil nebo jiné vozidlo větší či menší vozidlo, zajisté víte, že je nutné vést k tomuto užívání také potřebnou agendu. Administrativa spojená s výpisy a se záznamy o jednotlivých jízdách však mnohdy bývá zdlouhavá a nezábavná!

Rozhodně ale můžete zapomenout na myšlenku, že byste tento účetní doklad neměli. Finanční úřad si totiž knihu jízd může kdykoliv vyžádat, aby zjistil, zda je vozidlo opravdu využíváno k vašemu podnikání a zda vám napomáhá zajistit a udržet vaše příjmy.

V dnešní době existuje mnoho elektronických pomocníků, kteří podnikatelům a firmám pomáhají třeba s účetnictvím a jinou potřebnou agendou, která je státem vyžadována. Není tomu jinak ani u knihy jízd. Například generátor knihy jízd, který můžete najít na webových stránkách www.generator-knihy-jizd.cz, vám může velmi usnadnit práci a zmenšit starosti. Tato online aplikace je dostupná v podstatě každému, kdo zaregistruje na tyto stránky svoje vozidlo a vloží do generátoru několik potřených údajů, mezi které patří některé technické parametry vozidla, anebo například stav tachometru.

K tomu, abyste mohli využívat tuto šikovnou online aplikaci, nepotřebujete víc, než pět set korun českých na jeden kalendářní rok pro jedno služební vozidlo. Vzhledem k tomu, kolik vám tento pomocník může ušetřit času a starostí, je to obrazně řečeno za hubičku. Aplikaci si samozřejmě můžete také zdarma vyzkoušet, abyste si udělali představu o tom, jak vše funguje. Mnoho uživatelů před vámi si však používání velmi rychle oblíbilo, což dokazují mnohé kladné reference. Usnadněte si práci také vy. Uvidíte, že nebudete litovat.