Domů / Luxus / Kolekce hodinek Emporio Armani a Burberry

Kolekce hodinek Emporio Armani a Burberry

Keramické hodinky Emporio Armani, z kolekce Ceramic, představují unikátní pojetí moderních módních požadavků a nevšední volby materiálu. Přítomnost keramiky je zárukou velké houževnatosti. Uživatel okusí pocit, kdy ho nebude svírat nepříjemný chlad ocelového pásku, nýbrž příjemné keramické články, které jsou pro nošení na zápěstí zcela ideální.

Samotné hodinky jsou určené pro povahy, které se nebojí přijít s inovací a umějí dát najevo svůj osobitý styl. Ciferník je vybaven jak datumovkou, tak i chronografem. Ideální hodinky, se kterými se lze snadno zalíbit i upoutat pozornost.
ar1410-2Kolekce Endurance, od značky Burberry, dokáže již na první pohled upoutat pozornost svým masivním provedením se sportovním designem. Díky ráznému vzhledu a černé barvě jsou hodinky vhodné pro úspěšné a cílevědomé muže. Sportovní využití podporuje i přítomnost stopek, které na ciferníku najdeme. Kontrastní provedení bílých číslic na černém podkladu je důvodem snadného přečtení aktuálního času i za horších světelných podmínek.

burberry-men-s-bu7701-endurance-black-chronograph-dial-watch