Domů / PR / Kotle na tuhá paliva Agromechanika

Kotle na tuhá paliva Agromechanika

Už od roku 1992 se specializujeme na kotle na tuhá paliva. Jsme česká firma, která se od té doby vypracovala, takže produkty vyvážíme prakticky do všech evropských zemí. Náš sortiment výrobků je pestrý, zákazníci mají velký zájem o kotle na dřevo, ale stejně tak jsou velmi oblíbené a vyhledávané i kombinované kotle na dřevo a elektřinu plus další druhy výrobků.

Kotle na dřevo jsou jako stvořené pro vytápění rodinných domů nebo bytů, které mají vlastní kotelnu. Velký zájem o ně mají i majitelé menších provozoven, kteří podnikají v nejrůznějších oborech. Obsluha těchto kvalitních kotlů je jednoduchá a komfortní. Díky maximální využitelnosti dřeva vzniká jen minimum popela a škodlivin, což je další nezanedbatelné plus. Zákazníci nejčastěji používají suchá, maximálně však půlmetrová dřevěná polena, ale i odpad v podobě štěpky, dřevěných hoblin nebo pilin.

Teplovodní automatické kotle jsou konstruovány tak, aby dokázaly spálit pevná paliva do zrnitosti 25 mm, zejména jde o dřevní pelety, hnědé uhlí ořech2, ale i kusové dřevo. Naše společnost Agromechanika Lhenice v. o. s. má, pokud jde o sortiment, velmi široký záběr. Ročně umíme vyrobit přibližně 700 kotlů o výkonu do 50 kW. Disponujeme všemi potřebnými certifikáty a osvědčeními a zákazníkům garantujeme dodávku výrobků na vysoce profesionální úrovni.