Domů / PR / Krásné starožitnosti dnes koupíte i online – AntikArt

Krásné starožitnosti dnes koupíte i online – AntikArt

Pro porozumění následujícího textu je třeba nejprve rozklíčovat samotný nadpis, resp. slovo antikart. Jedná se totiž o obchod ANTIK ART, který nabízí zákazníkům pestrou škálu starožitností, šperků a různých historicky cenných předmětů. Tento sortiment lze označit za spolehlivé investiční zboží, jelikož cena těchto předmětů se stářím zpravidla zvyšuje, ale také si jeho nákupem můžete udělat radost.

Nabídka sortimentu

Obchod Antikart.cz se specializuje nejen na starožitnosti, šperky a historické předměty, ale také na tradiční zboží prodávané jinými podobnými obchody. Zákazníkům může nabídnou například cenné hodiny, obrazy a sochy či jiné výtvarné umění, ale také sklo a porcelán. V nabídce obchodu jsou i nejrůznější dekorativní starožitnosti i kuriozity. Ze starožitného skla lze jmenovat například sadu broušených skleniček Moser Karlsbad nebo designovou vázu Murano z Italie. Dalším sortimentem jsou luxusní kožichy a kožešiny, luxusní oděvy a obuv, starožitné hračky nebo slonovina, která je díky vysokým cenám ideálním investičním předmětem.

Šperky s drahými kameny

Největší specialitou obchodu Anikart jsou šperky s drahými kameny, jako jsou brilianty, safíry, rubíny, smaragdy a jiné. Veškeré v obchodě nabízené šperky jsou dováženy zejména z USA a Izraele. Zboží je naprosto legální, řádně proclené a zkontrolované Puncovním úřadem v Praze. Zájemci o tyto šperky mají jistotu, že všechny prodávané šperky mají certifikáty od nejlepších světově uznávaných gemologických laboratoří, jako jsou G.L.A, A.I.G.L. a G.I.A.

Poradenské služby

Chcete-li si pořídit šperky, starožitnosti, historické předměty nebo drahé kameny jako investici, pracovníci obchodu Antikart vám poradí a doporučí zboží podle vašich představ. Stejně tak můžete toto zboží koupit také jako dárek, kterým uděláte radost někomu ze svých blízkých. Vedle prodeje nabízí obchod Antikart také výkup těchto cenných věcí, takže je můžete výhodně prodat.