Domů / PR / Roman Machník – realitní makléř, který jde s dobou

Roman Machník – realitní makléř, který jde s dobou

Chystáte se prodat či koupit nemovitost a poohlížíte se po zkušeném realitním makléři, který vám poskytne kvalitní služby, má přehled a bude k vám přistupovat individuálně? Pak je správnou volbou exkluzivní realitní makléř Roman Machník. Ve světě realit se pohybuje již od roku 2007, díky čemuž získal bohaté zkušeností, jež se nyní odrážejí i v jeho službách, jak jejich rozsahu, tak i kvalitě. Úspěšně zrealizoval více než 300 realitních obchodů za více než 750 miliónů Kč.

Co můžete očekávat?

Kromě standardních služeb, jež nabízí většina realitních makléřů, exkluzivní realitní makléř Bc. Roman Machník, MBA svým klientům nabízí vždy i něco navíc. Tyto jeho služby pomohou vždy k rychlejšímu prodeji nemovitosti střední Čechy, ale i v dalších lokalitách v rámci celé ČR a mnohdy i za vyšší cenu.

– Videoprohlídky

Natočení videa z nemovitosti patří mezi velmi efektivní způsoby, kterými lze představit nemovitost případným zájemcům. Za pomoci dronu lze ukázat nemovitost z ptačí perspektivy, v širších souvislostech v rámci dané lokality, a především je možné vidět i samotné okolí dané nemovitosti. Díky profesionálně natočenému videu se nabízené nemovitosti prodají daleko rychleji, snáze a za vyšší cenu. Díky videoprohlídce, společně s 3D půdorysem si může případný zájemce vytvořit konkrétní představu o dané nemovitosti. Video také, oproti fotografiím, zachytí mnohem autentičtěji atmosféru nemovitosti a jejího okolí. Videoprohlídka je rovněž sdílena také na sociálních sítí, což mnohonásobně zvyšuje zájem.

– Home staging

Ideální nástroj pro přípravu prezentace nemovitosti k prodeji. Jeho cílem je odosobnit prodávanou nemovitost a zvýšit její atraktivitu. Díky home stagingu se zájemci o koupi dané nemovitosti v ní nebudou cítit pouze jako na návštěvě, ale dává jim to prostor se zde cítit jako u sebe doma. K těmto účelům se využívá vhodné uspořádání nábytku, barevného sladění interiéru s bytovými doplňky, vhodný výběr osvětlení a odstranění všech negativních elementů, které by mohly snížit zájem o nabízenou nemovitost. Ve srovnání se standardním prodejem nemovitostí se díky home stagingu, v kombinaci s ostatními moderními nástroji dosahuje mnohem rychlejších prodejů a mnohdy i za vyšší prodejní cenu.

– Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky a 3D scan nemovitosti nabízí možnosti prostorového zobrazení skutečného prostoru, a to nejen interiérového, ale i exteriérového. Ukáže naprosto reálně vše co konkrétní nemovitost nabízí, u virtuální prohlídky a 3D scanu nemovitosti nelze nic zatajit a skrýt před zraky případných zájemců.

Díky těmto moderním nástrojům a způsobům prezentace, které realitní specialista Roman Machník nabízí, si může potenciální zájemce o koupi udělat dokonalou představu o dané nemovitosti dříve, než ji vůbec navštíví.