Domů / Luxus / Limitovaná božská vůně Miss Aura

Limitovaná božská vůně Miss Aura

Swarovski je neopakovatelný fenomén, který přesvědčil celý svět, že se bižuterie dokáže vyrovnat drahým kamenům. Dále dokázal ženám, že ty nejlepší božské vůně vznikají pouze kombinací čistých přírodních esencí. Jednou z nich je limitovaná série Miss Aura.

Vůně je základem úspěchu. Již od pravěku rozhoduje o tom, jestli budeme úspěšní u opačného pohlaví či nikoliv. Tento trend nám každý den ukazuje, že příjemná vůně dokáže nejen zvrátit obchodní jednání, ale doslova vyvolat řetězovou reakci všech čichových smyslů.

 

Společnost Swarowski se spokojí pouze s úspěchem. V tajných laboratořích společnosti se nemíchají kouzelné lektvary, ale kombinují se přírodní esence všech známých i neznámých vůní. Když je vůně dokonalá, tak společnost může vyrazit s kůží na trh. Opravdu fenomenální je i strategie společnosti, kdy si získala srdce všech lidí, od běžných lidí až po tu nejvybranější smetánku.

Mis Aura 02

Zapáchá tu pouze profesionalita, jak jinak by takového úspěchu někdo dosáhl. Poslední novinkou od Swarovski je limitovaná “božská vůně“ s názvem Miss Aura. Jedná se o limitovanou edici luxusního parfému, který vyrazí na trh letos v září. Za tento klenot mezi vůněmi jsou zodpovědní Alienot Massenet a Verinique Nyberg.

 

Samotným srdcem parfému je extrakt z motýlího keře (známého jako Komule Davidova) a růže. Jako základ byl vybrán vetiver a pačuli. Hlavní esencí je ovšem liči, růžový grep a břečťan. Uvádí se, že by se mělo jednat o nejlepší z parfémů, které Swarovski vypustí na trh. Flakonka parfému sama o sobě vypadá jako šperk, jemný design je spojen se znaky motýlů, které mají symbolizovat přísadu z motýlího keře a zároveň příjemnou lehkost parfému.

 

Směs příjemných a osvěžujících aromat je vhodná jak pro mladé dívky, tak i pro sebevědomé ženy, pro které bude představovat zbraň hromadného ničení. V případě, že budou muži rychlejší, tak mohou parfém použít jako prostředek pro získání přízně u našich protějšků.

 

Kvalitě parfému musí pochopitelně odpovídat i cena, jejíž základ by měl být 40 Euro, za flakonku o objemu 30 ml, a 60 Euro za 50 ml objem. Jak moc je edice limitovaná zatím Swarovski neuvádí, ale později než letos dostupná nebude.