Domů / PR / Máte Glock? Po jakém kolimátoru sáhnout?

Máte Glock? Po jakém kolimátoru sáhnout?

Majitelé Glocků, zpozorněte. Pokud se chcete rychle zlepšit ve střelbě, můžete svou zbraň doplnit o kolimátor. Jedním ze skvělých modelů je přitom Holosun SCS MOS. V čem vyniká?

S jakou zbraní je kompatibilní?

Zmíněný kolimátor pro Glockaře najde uplatnění v případě zbraně Glock 19. Pokud vlastníte Glock 43 nebo 48, budete se bohužel muset poohlédnout po jiném modelu. 

Předností kolimátoru je jeho velká úspornost. Proud totiž odebírá řádově v jednotkách µA při zobrazení tečky a obrazce. Jedná se o režim, kdy má kolimátor největší spotřebu energie a řádově vydrží přes 10 000 hodin.

Má solární panel

Tento kolimátor disponuje zabudovaným solárním panelem, který je schopen do kolimátoru během jedné hodiny uložit kapacitu 100 µAh. To znamená, že teoreticky vám jedna hodina provozu kolimátoru ve venkovních podmínkách vystačí na 83 hodin provozu baterie. 

Automatická korekce osvětlení bodu

Tento kolimátor pracuje s automatickou korekcí osvětlení bodu a nutno zdůraznit, že tato funkce funguje více než skvěle. Zařízení totiž využívá pokročilé LED technologie, které dokáží rozpoznat intenzitu osvětlení před vámi. 

Pokud tedy například budete stát na krytém místě ve střelnici a mířit směrem ven, kolimátor bude i v tomto případě schopen velmi dobře regulovat osnovu

Model je zároveň vyroben tak, aby viditelnost jednotlivých mířidel zůstala zachována a vy si tedy mohli užívat potřebný komfort při obsluze. 

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.