Domů / Novinky / Mimozemské fosílie představené před mexickým kongresem podnítily globální kontroverze

Mimozemské fosílie představené před mexickým kongresem podnítily globální kontroverze

V úterý 12. září bylo na inauguračním veřejném kongresovém slyšení v Mexiku na téma Unidentified Anomalous Phenomena (UAPs), běžně označované jako UFO, představeno to, co byly údajně pozůstatky „nelidských“ entit. Tyto dva zachovalé exempláře byly nalezeny v Peru v roce 2017. Odhaduje se, že jsou staré 700 až 1800 let. Jednou z fascinujících vlastností je, že tyto humanoidně vypadající fosílie mají pouze 3 prsty v každé ruce a protáhlé lebky.

Skuteční mimozemšťani nebo podvod?

Primárním cílem tohoto slyšení bylo zabývat se zahrnutím tohoto fenoménu do rámce zákona o ochraně vzdušného prostoru. Pokud by byla uzákoněna, Mexiko by se stalo prvním státem na světě, který oficiálně uznal existenci mimozemského života na Zemi, jak informovala místní média. Fosilie představil známý investigativní novinář a ufolog Jaime Maussan.

Maussan, který mluvil pod přísahou v zákonodárném paláci San Lazaro, řekl tisku: „Tyto exempláře nejsou součástí naší pozemské evoluce. Nejsou to bytosti, které byly nalezeny po troskách UFO. Byly nalezeny v dolech na rozsivku a později byly fosilizovány.

„Veřejnost má právo vědět o technologiích a jiných než lidských entitách,“ řekl Maussan. „Hovoříme o tématu, které lidstvo spojuje, nikoli rozděluje. „Nejsme sami v tomto obrovském vesmíru.“ Měli bychom tuto realitu přijmout.“

Mohl by to být začátek nové éry, kdy naše vlády konečně připustí život mimozemšťanů, nebo jde jen o podvod na lidi s dalším cílem? To se teprve dozvíme. Každopádně je zvláštní, že odhalení přišlo zrovna v současné době, kdy vlády zveřejňují videa pilotů, kteří viděli UFO. Dočkáme se po falešné pandemii falešné mimozemské invaze?

Zdroj: https://truththeory.com/alien-fossils-presented-in-front-of-mexican-congress-spark-global-controversy/

Foto: Youtube screenshots