Domů / Novinky / MMF uvolňuje Unicoin, novou globální CBDC, která má zotročit celou planetu pod jedinou světovou digitální měnou

MMF uvolňuje Unicoin, novou globální CBDC, která má zotročit celou planetu pod jedinou světovou digitální měnou

Mocnosti horečně pracují na uvolnění nové kryptoměny kontrolované centrální bankou pro nový světový řád a jedním životaschopným uchazečem je nová digitální měna Unicoin Central Bank Digital Currency (CBDC) Mezinárodního měnového fondu (MMF). Na nedávných jarních zasedáních MMF představili globalisté svou novou „digitální měnu mezinárodní centrální banky“ nazvanou Universal Monetary Unit neboli UMU. Kryptomince fungují stejně jako CBDC a slouží jako legální a globální peněžní komodita.

„Účelem této konkrétní iterace CBDC je zajistit dodržování bankovních předpisů a také chránit ‚finanční integritu mezinárodního bankovního systému‘,“ uvedl Reclaim the Net .

Banky mohou používat Unicoin prostřednictvím SWIFT kódů a bankovních účtů, které jsou propojeny s digitální peněženkou UMU. To usnadní digitální přeshraniční platby modelované podle stávajícího systému SWIFT a MMF říká, že to umožní nejlepší velkoobchodní směnné kurzy zúčtovacích měn spolu s vypořádáním v reálném čase „a přitom obchází korespondenční bankovní systém“.

UMU „posílí“ stávající mezinárodní měnový systém, říká MMF

Je pravda, že současný přeshraniční platební systém, který existuje, je pomalý, drahý a riskantní, může být podle MMF „posílen“ implementací UMU. MMF také chce při jeho popisu skoncovat s termínem „krypto“, protože kryptoměny jsou tradičně spojovány s decentralizovanými digitálními měnami.

Aby se to odlišilo od toho všeho, MMF chce, aby UMU byla otevřeně centrální bankou kontrolovaná krypto, nebo „Crypto 2.0“, jak to nyní globalistická entita nazývá. Jakkoli mohou být centralizované kryptoměny u globalistů populární, mezi širokou veřejností jsou v drtivé většině nepopulární. Zdá se, že většina lidí uznává, že CBDC jako UMU jsou cestou přímo do ještě horšího systému finančního otroctví, než je ten, který již existuje.

Pokud centrální banky ovládají budoucnost digitálních peněz, pak si můžete být jisti, že do nich budou zabudovány všechny typy špehování, sledování, sociálního kreditního hodnocení a dalších tyranských schémat, takže lidstvo už nebude mít žádnou svobodu ani svobodu.

„Více kritiky souvisí s tím, že CBDC jsou považovány za způsob zavádění sociálních kreditních skóre a digitálních ID, takže jednotlivci se plně poddávají vládní kontrole nad svými vlastními aktivy a/nebo částkou, kterou utrácejí,“ vysvětlují zprávy.

„Na rozdíl od hotovosti a decentralizovaných kryptoměn se CBCD obává, že znamenají konec soukromých finančních záležitostí a zavedou ještě větší dohled ze strany úřadů.“