Domů / PR / Nechte se uchvátit krásou ostrova Kuba

Nechte se uchvátit krásou ostrova Kuba

Stále tápete kam na dovolenou a láká vás exotika? Chcete zažít něco nevšedního a úžasného? Exotický ostrov Kuba dovolená se vám postará o nezapomenutelné zážitky plné azurového moře, modré oblohy a milých lidí. Pokud nemáte rádi nudu a toužíte po zpestření ve vašem životě, vyrazte na Kubu.

Kuba – ostrov s pohnutou minulostí i přítomností

Kuba bezesporu patří mezi kontroverzní ostrovy a má pověst nebezpečného ostrova, která již však dávno není pravdivá. Ačkoliv existují na ostrově stále určitá omezení, v trávení dovolené vás to nijak neruší. Tropický ostrov je obklopen Karibským mořem, ve kterém se dočkáte příjemné azurové vody vhodné ke koupání, ale také k potápění.

Potápění na Kubě

Pokud patříte mezi vášnivé potápěče nebo si přejete tento sport vyzkoušet, je Kuba pro vás ideálním místem. Potápění na Kubě patří mezi speciality ostrova a naleznete na něm hned několik úžasných míst vhodných k potápění.

Zátoka sviní

Tato zátoka nemá za sebou jen známou minulost, ale je také známá podvodními jeskyněmi, které si můžete při potápění prohlédnout. Zátoka sviní je vhodná i pro potápěče, kteří teprve začínají a je zajímavá jednou zvláštností. Na povrchu je voda sladká a v hloubce již slaná. Zda si k ponoru vyberete moře a budete obdivovat podmořský svět nebo nebo obhlédnete tajemné jeskyně, je již zcela na vás.

Playa Santa Lucia

Pokud toužíte po opravdovém dobrodružství a rádi překonáváte sami sebe, udělejte si výlet dále od Havany a potápějte se s žralokem bělavým, který je sice často označován za lidožravého, ovšem na kubánské potápěče žádné útoky hlášeny nejsou. Zážitek, který jen tak něco nepřekoná, prožijete právě na Kubě.

Nezapomeňte na pojištění a vízum

Pokud se rozhodnete trávit dovolenou v Kubánské republice, jsou potřeba k pobytu víza na Kubu, která si můžete zajistit na Velvyslanectví Kubánské republiky nebo pomocí webových stránek divingincuba.cz, kde vám obstarají cestu vašich snů.