Domů / PR / Potřebujete dokonale čistý prostor?

Potřebujete dokonale čistý prostor?

Pracujete v laboratoři, reprodukčním centru, v potravinářství, zdravotnictví či v knihovně? Tato a mnoho dalších míst jsou specifická svým prostředím, které musí být dokonale čisté, bez přítomnosti různých bakterií a jiných látek, které mohou poškodit nebo pozměnit strukturu vystavených nebo uschovaných nejen předmětů, ale také buněk, ať už lidských nebo živočišných.

Co čistý je prostor?

Pojem čisté prostory je celkem zavádějící a každý si pod ním představí něco jiného. Jistě to neznamená, když hospodyňka vezme mop, vysavač a běžné čistící prostředky a vygruntuje váš domov. Málokdo ví, že výraz čisté prostory je oficiální výraz (terminus technicus) pro budovy nebo místnosti, kde máte pod kontrolou koncentraci všech částic a teplotu čistého vzduchu. Čisté prostory jsou rozděleny do několika kategorií podle druhu materiálu, který se v něm naskladní nebo dokonce vzniká. Léky, které užíváte, některé potraviny či mobilní telefony by bez čistých prostorů nikdy nevznikly. O čistý prostor se postará kvalitní vzduchotechnika, která kontroluje pravidelnou výměnu vzduchu a také se postará o vytápění či chlazení místnosti.

Ještě více čistoty

Potřebujete uchovat citlivé materiály a pouze čistý prostor nestačí? Laminární boxy se postarají o bezpečné uchování veškerých materiálů, které musíte udržet v naprosté čistotě bez jakéhokoliv vnějšího vlivu.

Společnost Labox s.r.o. se zabývá nejen zajištěním dokonale čistých prostorů, od samotného povolení, po realizaci a následný pozáruční servis, ale také výrobou mnoha typů laminárních boxů. Laminární boxy společnost Labox s.r.o. vyrábí na zakázku, proto zcela vyhoví všem vašim požadavkům a vy se tak mohli bez problémů věnovat své práci. Využijte možnosti vlastnit obecný laminární box nebo specifický vhodný pro vaši konkrétní práci.