Domů / PR / Nejčastější funkce a vlastnosti vlastní aplikace

Nejčastější funkce a vlastnosti vlastní aplikace

Přemýšlíte, že byste si pořídili konkurenční výhodu, se kterou se vám podaří oslovit a udržet si dlouhodobě zákazníky? Podívejte se na základní informace ohledně tvorby vlastní aplikace. Jaké mohou být její funkce?

Mobilní aplikace přiláká stálé klienty

Vlastní mobilní aplikace vám pomůže dlouhodobě budovat příznivý vztah s vašimi klienty. Budete mít v ruce nástroj, se kterým se vám podaří nejen usnadnit práci svým klientům a nabídnout jim snadnější a rychlejší vyhledávání informací, které si přejí zjistit, ale také možnost, jak si tyto zákazníky hýčkat a udržet. Tím, že si vaši aplikaci nainstalují, jim pravidelně můžete nabízet zajímavý obsah nebo akční nabídky. Klienti si tak vaši značku oblíbí a zůstanou jí věrní. Jaké může mít mobilní aplikace funkce?

Propojení se světem sociálních sítí

Sociální sítě jsou další možnost, jak oslovit nové klienty. Vaše vlastní aplikace tak bude napojena například na Facebook nebo Instagram. Můžete pořádat soutěže nebo další formou motivovat své klienty, aby přirozeně šířili povědomí o vaší značce.

Snadné ovládání odkudkoliv

Správa vlastní aplikace může být skutečně snadná. Když se do práce dá profesionální tým a vytvoří vám aplikaci na míru, máte možnost ji ovládat také přes váš web, nebo také přes vaše mobilní zařízení v podobě tabletu nebo mobilního telefonu. Navíc je možno aplikaci propojit i s dalšími projekty třetích stran.

Mobilní platby? Není problém

Vlastní mobilní aplikace vám umožní, aby měla aplikace v nabídce také mobilní platby, šifrování nebo rozeznávání textu v obrazu.

Notifikace kdykoliv přímo ke klientovi

Vlastní aplikace vám umožní oslovit klienta i v době, kdy momentálně není na vašich stránkách, nebo kdy není aktivní v rámci aplikace. Pomocí notifikací jej tak můžete oslovit s časově omezenou nebo jinou akční nabídkou.

Gamifikace

Oslovte mladou generaci a vytvořte si aplikaci tak, aby bylo možno vaše klienty odměňovat na základě vykonaných úkolů.

Aplikace jsou způsob, jak mít náskok před vaší konkurencí.

https://pixabay.com/cs/photos/jablko-iphone-chytrý-telefon-1281744/

Jak se vyrábí vlastní aplikace

Vlastní aplikaci si můžete vytvořit za pomoci profesionálního týmu, který vám vytvoří produkt přímo pro vaše konkrétní potřeby. Přejete si navázat dlouhodobý vztah s klienty? Máte v plánu růst a mít náskok před konkurencí? Podívejte se na základní informace.

Mobilní aplikace nabízí pomoc

Svět se neustále mění a technologický pokrok nelze zastavit. Proto je třeba si pro své podnikání vybrat nejmodernější přístupy, které umožňují expanzi a zisk pro podnikatelský subjekt. Mobilní aplikace přináší způsob, jak svému klientovi výrazně ušetřit čas při hledání informací.

Vám jako podnikateli mobilní aplikace pomůže budovat dlouhodobý a pozitivní vztah klienta k vaší značce. Jedná se tedy o oboustranně výhodnou technologickou vymoženost.

Přesně na míru

Každá aplikace je tvořena na míru konkrétním potřebám klienta. Jiné zadání má firma z oblasti gastronomie, rozdílné požadavky pak e-shop s tisíci položkami. Vlastní mobilní aplikace přináší velkou výhodu – klient již nemusí zadávat osobní údaje a snadno si objedná produkty a služby.

Snadné je také propojit aplikaci s dalšími technologiemi, mezi které se řadí sociální sítě, nebo projekty třetích stran. Svým zákazníkům také můžete zasílat akční nabídky formou notifikace.

Jaký je postup

Nejdříve se vytvoří koncept vaší aplikace, který je tvořen na základě vašich konkrétních požadavků. Poté je vytvořeno zadání a tvoří se obchodní model aplikace. Navrhne se několik základních řešení a zařídí se uživatelské testování těchto prototypů.

Následně se tvoří konkrétní design aplikace a programuje se její interní součást. Jako poslední část výroby aplikace je zařazení vaší vlastní aplikace do nabídky App Store nebo Google Play. Kromě marketingu je zajištěn také servis vaší aplikace, kdy můžete kdykoliv měnit její atributy.

Vlastní aplikaci můžete ovládat z vašich webových stránek, nebo třeba ze svého mobilního zařízení.