Domů / PR / Nejsilnější MMA turnaj OKTAGON dobývá Evropu

Nejsilnější MMA turnaj OKTAGON dobývá Evropu

Ve světě MMA je OKTAGON pojem. Nejlepší bojovníci chodí do klece ukázat, co v nich je. Rozbouřit diváky a dokázat, že MMA souboje nejsou pouze pro tvrdé chlapy (a někdy i tvrdé ženy), ale svým rázem mohou inspirovat i mladé generace k odhodlání jít si za svými sny. A rozhodně nezůstávají jen v Česku – postupně dobývají svět.

Oktagon Bratislava

Některé sporty jsou nudné, jiné tuctové. U OKTAGONu ale nic z toho nehrozí. Zápasníci do toho jdou se vší energií, jejich nasazení odpovídá pečlivé přípravě a o své vítězství bojují ze všech sil.

OKTAGON dokazuje, jaká může být lidská síla, jak pevný je lidský duch a jaké je v bojovnících odhodlání. Řada duelů proto patří k velmi očekávaným a fanoušci se o ně zajímají už několik měsíců dopředu. Například chystaný OKTAGON Bratislava bude další bomba – 7. října se u našich sousedů předvedou nejlepší bojovníci české i slovenské MMA scény a na závěr se utkají Vlasto Čepo a Matěj Peňáz.

Oktagon Manchester

Ani Velká Británie nezůstává pozadu. Největší zápasnická show v MMA světě se na britské ostrovy přesune hned vzápětí, tedy 4. listopadu, kdy se na 48. OKTAGONU předvedou ti nejlepší bojovníci MMA v čele se Shemem Rockem. Svůj duel tu budou mít i dvě speciální hvězdy, které by v kleci jen tak někdo nečekal – britský komik Paul Smith si to tady rozdá s hvězdou tamních reality show Jakem Quickendenem. OKTAGON Manchester se dozajista stane celosvětově sledovanou událostí, která toho nabídne víc, než by kdo čekal.

Oktagon Frankfurt

Dalším evropským setkáním borců z MMA i jejich příznivců se jistě stane OKTAGON Frankfurt. Ten se odehraje dokonce už 16. září a podle předchozích dvou totálně vyprodaných frankfurtských turnajů, při kterých padaly rekordy návštěvnosti, se dá čekat, že i tohle bude v Německu událost MMA sezóny. V kleci se potkají nejlepší němečtí bojovníci a ukážou se i další hvězdy MMA.

Oktagon Ostrava

Závěr roku bude patřit Česku. OKTAGON se vrátí domů a zamíří do Ostravy. OKTAGON Ostrava bude jedinečným soubojem hlavních českých bojovníků, kterým na pomoc přijdou i další borci. 9. prosince se bude Ostrava otřásat v základech a Ostravar Aréna zažije takovou show, jako snad ještě nikdy. Kdo chce vidět vyrovnané zápasníky plné disciplíny přímo v akci, bude mít šanci a nemusí kvůli tomu cestovat do jiných evropských měst. Ostrava to na konci roku jistí.

Další OKTAGON turnaje

Tyto čtyři turnaje patří k nejočekávanějším v letošním roce. Ale nejsou samozřejmě jediné. Pokud milujete odhodlání na dosah ruky a chcete zažít jedinečnou atmosféru světově proslulých zápasů, můžete vyrazit i na další OKTAGON turnaje. Stačí si jen na oficinální webu oktagonMMA, nebo jít třeba na všechny.