Domů / Novinky / Nejznámější miliardář prosazuje genetické modifikace hospodářských zvířat

Nejznámější miliardář prosazuje genetické modifikace hospodářských zvířat

Velký technologický magnát Bill Gates se nyní zaměřuje na globální dodávky potravin. Konkrétně chce převzít kontrolu nad světovými hospodářskými zvířaty. O tomto multimiliardáři bylo hlášeno, že se spojil s UKAid, fondem pro výzvy, který má podpořit závazek Spojeného království snížit chudobu a kontrolovat zdroje potravin pro nejchudší na světě. Organizaci prý věnoval desítky milionů, aby prosadila genetické modifikace (GM) hospodářských zvířat.

Světová „elita“ chce převzít kontrolu nad potravinami

V lednu 2018 navštívila spoluzakladatelka nadace Bill & Melinda Gates Foundation Langhill Farm Univerzitu v Edingurgu , aby zahájila školní Globální akademii zemědělství a potravinové bezpečnosti.

„Není to jen o zemědělství a systémech zásobování potravinami, ale o politice, vládnutí, konfliktech, změnách životního prostředí – tolik různých aspektů,“ řekl Geoff Simm, profesor z univerzity.

Na videu z Gatesovy návštěvy je vidět výrazný nápis. Zní: „Jedna planeta. Jedno zdraví. Jedna šance.“ Pro nezasvěcené je „One Health“ ideologie, kterou prosazují prezident EcoHealth Alliance Peter Daszak, renomovaný ekonom Jeffrey Sachs a bývalý hlavní lékařský poradce Bílého domu Anthony Fauci.

„Je to systém navržený Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a Světovým ekonomickým fórem (WEF) s cílem zahájit Velký reset převzetím řízení zemědělství , chovu hospodářských zvířat a rostlin, divoké půdy a zvířat, která žijí v je,“ uvedl Expose .

Podle agentury Reuters Gates také investuje 40 milionů dolarů do vývoje vakcín pro hospodářská zvířata  a jejich zpřístupnění nejchudším drobným farmářům v Africe a jižní Asii prostřednictvím Globální aliance pro veterinární léčiva pro hospodářská zvířata (GALVmed), partnerství veřejného a soukromého sektoru se sídlem v Edinburghu. .

Kromě toho, jak uvádí New York Post, Gates chce vzít geny z britského skotu a naplnit je DNA z afrických plemen, aby vytvořil krávu, která může prosperovat kdekoli. „Dobytek je kouzelný.“ Výstup můžete prodat a to jsou peníze na školné. Můžete si ponechat produkci a to je diverzifikace stravy,“ řekl.

Gates je nyní největším soukromým vlastníkem zemědělské půdy v Americe

Mimochodem, Gates získal  270 000 akrů půdy po celé Americe , podle loňského vydání Land Report 100, každoročního průzkumu největších vlastníků půdy v zemi. Zaměřuje se také na zemědělství v subsaharské Africe a jižní Asii.

Analytici nyní spojují body jeho agendy ohledně projektů hromadného očkování/genových modifikací hospodářských zvířat a jeho nákupů zemědělské půdy. Kritici se nemohou zbavit obav, že agenda globální elity zaměřená na dodávky potravin se pomalu plní.

V lednu 2020 Gates Foundation oznámila vytvoření neziskového subjektu s názvem Gates Ag One, jehož cílem je „urychlit úsilí poskytnout drobným zemědělcům v rozvojových zemích přístup k cenově dostupným nástrojům a inovacím, které potřebují k udržitelnému zlepšování plodin. produktivitu a přizpůsobit se dopadům změny klimatu.“

Spuštění přišlo krátce před neúspěchem Aliance pro zelenou revoluci v Africe (AGRA), kterou v roce 2006 založila podnikatelova nadace a také Rockefellerova nadace.

„Kromě zřejmé finanční návratnosti jeho investice, proč by se jinak Gates zajímal o geneticky upravená hospodářská zvířata? I když neznáme vnitřní fungování myslí globalistů, mohli bychom uvažovat o několika teoriích, které nakonec končí stejným výsledkem – vlastnictvím a kontrolou několika samozvanými elitami s Gatesem jako jejich frontmanem, “  poznamenala Rhoda Wilson z Expose .

Jedním z možných cílů Gatese při prosazování GM hospodářských zvířat je decimovat je a donutit lidi, aby v budoucnu jedli v laboratoři pěstované anorganické náhražky, což v podstatě eliminuje svobodu volby lidí.

Zdroj:https://www.naturalnews.com/2023-01-05-gates-pushing-genetic-modification-of-farm-animals.html

Foto: Flickr – https://www.flickr.com/photos/unisgeneva/5730267372