Domů / PR / Nové moderní bydlení v Praze! Příjemnou rezidenční čtvrť poblíž parku si zamilujete

Nové moderní bydlení v Praze! Příjemnou rezidenční čtvrť poblíž parku si zamilujete

Znakem moderního bydlení je dnes moderní architektura, a to jak zvnějšku, tak zevnitř. Kromě toho je to také lokalita, která jednak musí nabízet dostatek klidu pro váš odpočinek po náročném pracovním dni, ale rovněž musí být v dosahu veškerá občanská vybavenost a prostor pro aktivní životní styl. Něco takového vám může nabídnout pouze dobrá adresa, kterou je v tomto případě pražský Žižkov s novou moderní rezidenční čtvrtí Byty u parku.

Ve jménu moderny, ale v souladu s okolím

Pokud jsme hovořili o moderní architektuře, tak ta je dána celkovým architektonickým pojetím projektu, který má celkem 11 bytových domů. Ty dokonale respektují okolní krajinu, a tak nejsou vyšší než 6 podlaží. Rezidence Byty u parku u jednotlivých bytů využívá balkony, lodžie a terasy, které tvoří přirozený propojující prvek s venkovním prostředím. Zároveň jsou prvkem, který dokáže vytvořit místo pro vaše soukromí.

K dispozici je v rámci tohoto projektu celkově:

  • 272 bytů
  • 2 jednopokojové ateliéry

Z toho těch nejmenších bytů od velikosti 1+kk je zde 27, přičemž nejvíce zde najdete bytů 2+kk, kterých je celkem 138. Rovněž jsou zde samozřejmě byty 3+kk nebo 4+kk a zaujme 6 mezonetových bytů 4+kk. Největší byt, který zde lze zakoupit, má dispozici 5+kk. Pokud tedy hledáte prodej bytu Praha 3, můžete si vybírat, ať jste jednotlivci, páry, nebo žijete pohromadě jako větší rodina. Každý byt je pojat moderně také zevnitř, přičemž jeho proporce jsou navrženy tak, aby dovnitř vznikalo co nejvíce denního světla.

V sousedství najdete vše

Jak jsme zmínili v úvodu, moderní bydlení není pouze o moderním bytu, ale také o okolí. A Pražský Žižkov je čtvrtí, kterou si mnoho z nás dokáže představit pro život. Můžete si zaběhat v přilehlém parku, je tady také kino. Děti mohou chodit do nedaleké místní školy. V blízkosti máte Vinohrady, do centra je to kousek autem i MHD.