Domů / PR / Občané v obcích potřebují kvalitní informační servis

Občané v obcích potřebují kvalitní informační servis

Být dnes zavčasu informován o všem, co se aktuálně děje je nezbytností. Zatímco některé rodiny pravidelně pročítají aktuální zprávy visící na internetu nebo sledují televizní zprávy při večeři, jiní se informují skrze úřední desky v obcích a městech. I zde by mělo viset alespoň to nejzákladnější, co se týče například aktuálně panujícího koronaviru nebo možností, kde se nechat očkovat či za jakých podmínek. Pokud klasické úřední desky nenabízí dostatek prostoru, za zvážení stojí digitální panely, které mohou být takovými digitálními úředními deskami nabízejícími informační servis.

Neustálý informační servis pro kohokoli

Digitální úřední deska je naprosto skvělou možností, jak občany i návštěvníky vašeho města informovat o tom, co se děje. Aktuální výluky, plánované odstávky vody nebo jen sportovní akce mohou být vyvěšeny na digitální úřední desce, která nabízí čtyřiadvacetihodinový informační servis.

Jistým bonusem je, že starostové měst a obcí nemusí vycházet ze svých kanceláří, aby měnili informace vyvěšené na této virtuální nástěnce. Lze to řídit na dálku, což je opravdu velké plus.

Aktuální informace o COVID-19

V současné však veškerá pozornost koluje ke zmiňovanému koronovirovému onemocnění. Lidé se zajímají o aktuální dění a bedlivě sledují, jestli nedošlo ke zpřísnění či naopak rozvolnění hygienických opatření. Informace si díky zřízení digitálních úředních desek mohou ověřovat právě v nich samotných, pokud budou starostové měst a obcí aktivní a budou aktuální informace přidávat bez prodlení.

Kromě aktualit a novinek mohou mít digitální úřední desky zabudované i turistické cíle nebo mapy. Obsahovat mohou i elektronický zpravodaj, kterým si lze virtuálně listovat.

I když je pořízení digitálních LED panelů do obce dražší záležitostí, bezesporu se vyplatí a sklidí nemalý úspěch.