Domů / Novinky / Odporné: OSN tlačí na dekriminalizaci pedofilie

Odporné: OSN tlačí na dekriminalizaci pedofilie

Nyní, když mocnosti úspěšně normalizovaly homosexualitu a transgenderismus, je dalším krokem v jejich šílené agendě sociální dekonstrukce normalizace pedofilie. Světová zdravotnická organizace (WHO) a Organizace spojených národů (OSN) jsou v čele obvinění v této oblasti, přičemž prvně jmenovaní vyzývají k zahájení sexuální výchovy již od narození. Globalisté chtějí, aby děti byly zbaveny nevinnosti a indoktrinovány do všech možných forem zvrácenosti v co nejmladším věku.

Je cílem LGBTQ P? 

Jakmile budou tyto děti plně sexualizovány, OSN se snaží dekriminalizovat sex dospělých s nezletilými, což se stane další barvou na LGBTQ „duze“ a změní ji na LGBTQ P.

68stránková zpráva WHO nazvaná „Standardy pro sexuální výchovu v Evropě“ říká, že batolata je třeba učit o „požitku a potěšení z dotyku vlastního těla“, známé také jako „masturbace v raném dětství“.

Děti ve věku od čtyř do šesti let, tvrdí WHO, musí být nuceny „mluvit o sexuálních záležitostech“, aby se „upevnila jejich genderová identita“.

„Od narození se děti učí hodnotě a potěšení z tělesného kontaktu, tepla a intimity,“ uvádí dále zpráva. „Brzy poté se naučí, co je ‚čisté‘ a co je ‚špinavé‘.“

Podle WHO její návrh na sexualizaci dětí v co nejmladším věku vychází z „prokázaných psychologických faktů založených na desetiletích výzkumu“ – jinými slovy „vědy“.

Globalisté ukazují své pravé barvy: Jsou to pedofilní zvrhlíci, kteří jdou po vašich dětech

Jakmile se naplno rozběhne plán indoktrinace raného dětství WHO, další krok zahrnuje, že OSN dekriminalizuje veškerou „konsensuální“ sexuální aktivitu, což znamená předefinování souhlasu tak, aby zahrnoval děti, které jsou mladší, než je aktuálně uznávaná věková hranice pro souhlas.

OSN formuluje svůj propedofilní argument jako „lidská práva“ a „práva trans“, že legalizace sexu dospělých s dětmi je také založena na „vědě“. Je také podporován následujícími globalistickými organizacemi:

  • Mezinárodní komise právníků (ICJ) se sídlem v Ženevě
  • Společný program OSN pro HIV/AIDS (UNAIDS)
  • Úřad vysokého komisaře OSN pro lidská práva (OHCHR)

Ve zprávě nazvané „Zásady přístupu založeného na lidských právech k trestněprávnímu zakazování chování spojenému se sexem, reprodukcí, užíváním drog, HIV, bezdomovectvím a chudobou“ z 8. března OSN hází legalizaci pedofilie do jednoho pytle s dekriminalizací užívání drog.

„Sexuální chování zahrnující osoby, které nedosahují vnitrostátně předepsaného minimálního věku pro souhlas k sexu, může být ve skutečnosti konsensuální, ne-li v zákoně,“ uvádí zpráva.

Jak vidíte, svět je ve své poslední fázi degenerace, přičemž WHO a OSN vedou cestu. Chtějí vaše děti, aby je mohli zneužít a zničit.

Albert Einstein to možná nejlépe řekl následujícím citátem:

„Svět je nebezpečné místo k životu; ne kvůli lidem, kteří jsou zlí, ale kvůli lidem, kteří s tím nic nedělají.“

Zdroje:
https://www.naturalnews.com/2023-05-17-who-perverting-children-birth-un-decriminalize-pedophilia.html
https://nicholascreed.substack.com/p/who-states-sex-education-starts-from