Domů / PR / Online půjčka

Online půjčka

Využít možnosti rychlého vypůjčení peněz pro překlenutí krátkodobého nedostatku finančních prostředků není žádná ostuda, ani ponížení. Mikro půjčka je určena lidem, kteří jsou vedeni v registru dlužníků třeba jen proto, že měli v minulosti nějakou půjčku a z registru nebyli dosud vymazáni.

7Vhodnými zájemci, pro které je online půjčka ideálním řešením jejich momentální nedobré finanční situace, jsou ženy na mateřské, které si mohou tímto způsobem půjčit peníze přes internet v pohodlí svého domova, aniž by musely se svým malým dítětem chodit například do banky, nebo navštěvovat příbuzné a prosit je o peníze. Mikropůjčky jsou vhodné rovněž pro studenty nebo nezaměstnané, kteří by například u banky těžko mohly dokládat potvrzení o svých příjmech. K dalším výhodám mikro půjček patří skutečnost, že se nemusí nikým a ničím ručit a nemusí se uvádět účel, na který budou vypůjčené peníze použity.

Na webových stránkách Půjčky a vše o mikropůjčkách si každý může vybrat z velké řady poskytovatelů toho, který mu bude nejlépe vyhovovat. Zjistíte zde nejen názvy subjektů a poskytovatelů online půjček, ale všechny informace o jejich podmínkách, výhodách i nevýhodách.

2Můžete si tak udělat vlastní názor a po zvolení poskytovatele postupovat podle přiložených instrukcí. Je to velice snadné, neboť prostě vyplníte jednoduchou žádost, která je zpracována prakticky obratem a po jejím schválení obdržíte peníze ihned na svůj účet nebo poštovní poukázkou. V případě převodu na účet se jedná ve většině případech řádově o minuty, neboť peníze jsou vždy převáděny ve stejné bance, kde má žadatel vedený svůj účet.

Finanční částky, které online půjčka umožňuje, jsou v rozmezí od jednoho do 12 tisíc Kč a doba splatnosti se pohybuje od sedmi do 30 dnů. V odůvodněných případech lze však dobu splatnosti prodloužit.