Domů / PR / Plazy nabízejí příjemné posezení v restauraci Na Návsi

Plazy nabízejí příjemné posezení v restauraci Na Návsi

V malé, ale malebné vesnici Plazy, která se rozkládá nedaleko průmyslového města Mladá Boleslav, se nachází velmi příjemná restaurace Plazy Na Návsi. V nabídce jídel naleznete nejen tradiční jídla, ale i moderní české či zahraniční speciality.

Výběr jídel je dosti široký a každý den pro vás kuchaři připravují několik druhů, mezi nimiž nechybí polévka, klasické jídlo, něco málo zdravého i zahraniční speciality. Restaurace nabízí i rozvoz jídel mladá boleslav.

K dobrému jídlu samozřejmě patří i kvalitní pití. V nabídce restaurace naleznete točené pivo Pilsner Urquell ležák a Velkopopovického Kozla 11°. Pamatováno je i na řidiče, kteří si zde mohou objednat nealkoholický Birell Světlý. Nejen děti, ale i dospělí, si pochutnají na domácích limonádách, které se zde připravují podle osvědčených receptů a z kvalitních druhů surovin, které se používají i na přípravu jídel. Milovníci koktejlů jistě uvítají i jejich nabídku. Pro večerní posezení lze vybírat i z vinného lístku. Díky pečlivému výběru surovin i přístupu kuchařů i celého personálu je jídlo pro každého návštěvníka gurmánským zážitkem.

Co ještě restaurace nabízí

V případě příznivého počasí lze využít venkovní posezení, z něhož je dobrý výhled na dětské hřiště, kde si mohou zpestřit dobu čekání na oběd vaše ratolesti. Hřiště mohou využít i po obědě a vy si zatím můžete nerušeně vychutnat dobrou kávu a nějaký sladký dezert. Samozřejmostí je i bezbariérový přístup, který uvítají lidé s handicapem. Velice rádi se zde scházejí sportovní nadšenci při promítání sportovních přenosů. Restaurace disponuje i sálem, do něhož se vejde až 120 osob. Sál je ideálním místem pro pořádání svateb, rodinných oslav, společenských událostí nebo školení.

Veškeré informace týkající se restaurace naleznete na webových stránkách na-navsi.com.