Domů / PR / Jaké jsou trendy v dárcích pro muže?

Jaké jsou trendy v dárcích pro muže?

Narozeninová oslava Vašeho tatínka se blíží a Vy jste stále nenašla dárek, který by Vás oslovil? Nechejte si tentokrát poradit od Firmy na zážitky a darujte narozeninový dárek skutečně od srdce.

Darujte jízdu ve Ferrari a splňte tak Vašemu tatínkovi jeho dávný sen

Snem snad každého muže je alespoň jednou za život se projet silným vozem. Váš tatínek si již nebude muset pouze představovat, jaké by to bylo projet se ve Ferrari, neboť díky Vašemu dárku se může stát sen realitou. Vůz je poháněn 570 koňskými silami a slibuje nezapomenutelné zážitky pro všechny, kteří milují adrenalinové chvíle. Po celou dobu jízdy ve Ferrari bude instruktor připraven navigovat a starat se o jezdcovo bezpečí. Ferrari 458 Italia je nástupcem modelu F430 a veřejnosti byl představen poprvé v roce 2009. Toto Ferrari je vybaveno standardní sedmi stupňovou dvouspojkovou převodovkou Getrag. Stejně tak tomu bylo u modelu California. Automobil je výjimečný rovněž svými brzdovými schopnostmi. Brzdy byly u tohoto vozu vyrobeny z keramiky a uhlíkových vláken v kombinaci se systémem ABS. Díky tomu byla brzdová dráha zkrácena ve sto kilometrové rychlosti na 32,5 metru. Další specifika tohoto automobilového modelu si můžete přečíst na internetovém portále Firmy na zážitky.

Jízda tankem jako narozeninový dárek

Na léta strávená na povinné vojenské službě bude moci Váš otec zavzpomínat během jízdy tankem. K dispozici jsou dva unikátní modely typu T-55 a T-72. Oba dva modely byly použity při výjimečných historických událostech. Jízda tankem Vám tak dá ochutnat toho, jaké to mohlo být řídit jej například ve válkách na Blízkém Východě. Tank T-55 se účastnil například pádu spojeneckých vojsk v roce 1968 na naše území a služebně mladší T-72 byl nejpoužívanějším tankem států Varšavské smlouvy od 70. Let až do rozpadu Sovětského svazu. Rovněž jízda Hummerem může sklidit velký úspěch u obdarovaného.