Domů / PR / Plechové garáže jsou výhodným řešením pro každého

Plechové garáže jsou výhodným řešením pro každého

Máte na pozemku místo navíc? Využijte ho pro garáž. Pokud na vaše auto neustále prší, proč ho nemít bezpečně schované v garáži, kde bude daleko od deště i zvídavých pohledů. Garáž je často vnímána jako velký luxus a mnoho lidí ji nemá, protože se bojí velkých nákladů. Řada lidí však neví o možnosti plechové garáže. Plechové garáže jsou velmi levné a mají celou řadu výhod. Jsou lehké, velmi pevné, odolné a mají dlouhou životnost. Vzhlednou plechovou garáž můžete mít už za ceny kolem deseti tisíc korun.

Plechová garáž ve všech provedeních

Jak může vlastně plechová garáž vypadat? Nejlepší volbou je obrátit se na výrobce StalConcept, který nabízí plechové garáže v mnoha rozměrech. Také se vám nabízí v celé řadě provedení. Můžete si zvolit takové otevírání vrat, jaké vám bude vyhovovat, vaše garáž může mít sedlovou střechu i střechu se spádem. Můžete si vybrat z mnoha barev v lesklém nebo matném provedení a také si můžete vybrat plechové garáže s imitací dřeva, které vypadají opravdu luxusně. V ceně každé garáže je zahrnuta i doprava a montáž. Na vás je jen připravit terén, aby byl rovný a také, aby garáž sedla na betonovou desku nebo betonové patky s přesahem kolem 15 cm. Žádná další práce vás nečeká, nemusíte se tedy s ničím stavět a během několika dnů můžete disponovat vlastní garáží, kterou můžete využívat k mnoha účelům, přístřešek pro auto až po dílnu nebo třeba sklad či zahradní domek na nářadí.

Plechové garáže jsou univerzální volbou, se kterou nemůžete udělat chybu, proč se stavět se zděnou garáží, která je drahá a náročná, když si můžete zajistit dokonalou garáž za minimální investici a užívat si všech jejích výhod. Navštivte webové stránky Stalconcept.cz nebo Profistahl.cz a zajistěte si také plechovou garáž, se kterou už nebudete muset řešit, kam bezpečně schováte své auto.