Domů / PR / Netrapte se s ročním hlášením odpadů sami

Netrapte se s ročním hlášením odpadů sami

Máte práce nad hlavu a nevíte, kam dříve skočit? Pro většinu podnikatelů a firem je největším problémem byrokratická zátěž. Namísto toho, aby se věnovali své práci, musí neustále řešit papírování všeho druhu. Pokud vyprodukujete více než 100 kg nebezpečných nebo více než 100 tun běžných odpadů, vztahuje se na vás další povinnost, kterou je roční hlášení za odpad. Zmíněné množství odpadu je za všechny provozovny, které máte pod jedním IČO.

Roční hlášení musíte navíc dělat za všechny provozovny, kterými disponujete. odesílání hlášení není tak snadné, nejprve musíte být zaregistrování na ISPOP.cz nebo na základě plné moci pověřit někoho jiného.

Specialisté vám roční hlášení zpracují

Proč se zabývat další byrokracií, když jsou tu specialisté, kteří ji vyřeší za vás. Stačí se obrátit na https://www.rocnihlaseni.cz a zkušená firma vyřeší tuto povinnost za vás. Bohužel nejde o jedinou povinnost, která se týká odpadů a musíte ji řešit. Je zapotřebí vést také průběžnou evidenci odpadů, dále je potřeba zpracovat a zaslat výkaz statistiky o odpadech na Český statistický úřad. I s tímto vám zkušení pracovníci pomohou. Nemusíte být expertem na všechno, odborná pomoc není drahá a odpadnou vám důležité starosti, které by vám zabraly mnoho času i psychických sil.

Když se na firmu obrátíte, vše půjde jako po másle, nahrajete veškeré potřebné dokumenty (ohlašovací listy, vážní lístky, průvodky odpadu a další), následně za službu zaplatíte a firma se postará o kompletní zpracování ročního hlášení a to do 10 dnů. Po dokončení je hlášení za odpady okamžitě odesláno na ISPOP a také bude odesláno k vám na email. Služby je spolehlivá, rychlá a mohou ji využívat živnostníci, firmy i obce. Firma zpracovává roční hlášení již pro stovky subjektů, ušetřete si práci a necháte si tuto záležitost rovněž zpracovat od odborníků. Více informací i ceník naleznete přímo na webu Rocnihlaseni.cz.