Domů / PR / Podnikejte mezinárodně, díky specialistům můžete prodávat i nakupovat na zahraničních trzích

Podnikejte mezinárodně, díky specialistům můžete prodávat i nakupovat na zahraničních trzích

Mnoho firem prodává produkty, které mají velký potenciál a jejich prodej se setkal s úspěchem. Možná, že jste i vy dobyli tuzemský trh, ale tušíte, že kdybyste nabídli vaše zboží v zahraničí, mohli byste růst nesrovnatelným tempem. Mít úspěch na tuzemském trhu nemusí být vaším hlavním úspěchem. Mnoho firem se ale prodeje v zahraničí obává, protože s ním nemá žádné zkušenosti, bojí se byrokracie a nejsou si jisti, jestli by uspěli.

S profesionální pomocí to zvládnete

Prodávat v zahraničí bez zkušeností a znalostí tamního trhu je opravdu oříšek, proto je tu specializovaná firma Incomm Agentur, která vám pomůže proniknout na mezinárodní trh. Jejím cílem je odstranit všechny překážky, které vám brání v tom, abyste mohli podnikat mezinárodně. Společnost má dlouhou historii, založena byla už v roce 1995 v Mnichově a umožní vám proniknout zejména na důležité evropské trhy. Specializací agentury je rozvoj podnikání v Německu a Itálii, dvou velkých evropských trhů.

Agentura vám zajistí kompletní servis, takže vyřídí vše potřebné, abyste mohli v zahraničí prodávat. Už pomohla celé řadě dodavatelů najít zahraniční odběratele a naopak vyhledat zájemcům vhodné dodavatele. Naváže kontakty a určí příslušné kontaktní osoby, vyžádá informace o výrobcích, cenách, dodacích podmínkách aj. Pomoci vám může i při vedení jednání a také může zajistit audit, ověří certifikace a kvalifikuje společnost prostřednictvím návštěvy. Pokud máte inovativní výrobky nebo služby, byla by škoda se omezovat v tom, kam budete dodávat. Žijeme ve světě obchodních příležitostí. Zajisté existuje široká škála společností, které od vás budou rády odebírat. Ať už působíte v jakémkoliv oboru, neváhejte se na společnost obrátit. Více informací naleznete na jejích webových stránkách Incomm-agentur.de, kde ji také můžete kontaktovat. Ausland verkaufen vyhledává stále více firem a vy se k nim můžete přidat a rozvíjet svůj byznys lépe než kdy dříve.