Domů / PR / Postel z masivu s úložným prostorem potěší i ty nejnáročnější

Postel z masivu s úložným prostorem potěší i ty nejnáročnější

V posteli strávíme jednu třetinu svého života. Tento fakt si proto zaslouží, abychom věnovali posteli náležitou pozornost. Na její kvalitě závisí i kvalita našeho spánku. Navíc je postel dominantou ložnice a proto by měla být nejen z kvalitního materiálu, ale také mít krásný design. Tradiční postele jsou vyráběny z masivního dřeva, a to z dubového, bukového nebo smrkového. Jedním z výrobců postelí z masivu je firma Marka Miga sídlící v Bystřici pod Hostýnem. Toto město se nachází uprostřed lesů, takže dřevovýroba je v tomto kraji logicky dlouholetou tradicí.

Postele z masivu

Firma používá k výrobě postelí výhradně kvalitní dubové, bukové a smrkové dřevo. Všechny typy postelí jsou zhotovovány ve variantách jednolůžkové i manželské postele. Standardní rozměry jsou u jednolůžkových postelí 200×90 cm a u manželských 200×180. Na přání zákazníka lze vyrobit i jiný rozměr včetně atypického. Ze stejného materiálu z jakého jsou vyrobeny postele z masivu, vyrábí firma i nezbytné doplňky do ložnice, jako jsou noční stolky a také úložné prostory.

Postele s úložným prostorem

Tento typ postelí je z praktického hlediska ideálním řešením. Úložný prostor je především schován pod postelí, takže nekazí celkový dojem z místnosti. Jeho účel spočívá v praktičnosti, neboť neobyčejně rozšiřuje skladovací prostory v bytě. Do úložného prostoru postele lze ukládat lůžkoviny, sezónní ošacení a celou řadu dalších věcí podle potřeb rodiny.

Nabídka postelí z masivu s úložným prostorem

Postele z masivu jsou tradičním nábytkem, který se mnohdy i dědí z generace na generaci. Masivní dřevo je zárukou vysoké kvality, dlouhé životnosti a jeho přirozená struktura dřeva je krásná na pohled. Příkladem dokonalosti je postel z masivu s úložným prostorem Denis. Tento typ postele se vyrábí v několika variantách. Společným jmenovatelem všech je bukové dřevo, které je ošetřeno buď čirým lakem polomatným nebo je bukové dřevo mořeno jako ořech + čirý voskový olej. Co tyto varianty postele Denis odlišuje je provedení výklopného roštu, které je buď boční nebo čelní. Pokud to prostor v ložnici dovoluje, lze si spolu s postelí Denis koupit i noční stolek ze stejného materiálu.