Domů / PR / Potřebuji peníze, na koho se mám obrátit?

Potřebuji peníze, na koho se mám obrátit?

Krátkodobá půjčka vyřeší problémy s financemi během příští čtvrthodiny. Stačí jednoduchý formulář!

Každá nepříjemnost má své řešení, a platí to jistě i pro rodinnou kasu, před níž leží nějaký nečekaný, a přitom poměrně naléhavý výdaj. Jak jej vyřešit, abychom nemuseli jít žádat o pomoc k sousedům nebo například volat známým? Diskrétní řešení je zcela namístě, naštěstí je vysokorychlostní internet přístupný i v malých obcích a už za čtvrt hodiny můžete znát odpověď na vyplněnou žádost. Proč si pak ještě dělat starosti s financemi, když je pomocná ruka tak blízko, že?

Jednoduchá smlouva bez nutnosti ručitele

Přehledná, transparentní a také velmi krátká. Přesně taková je smlouva u nebankovní půjčky, se kterou můžete počítat už dnes. Potřebuji peníze, jaké se nabízí řešení? Pokud si tuto otázku položíte, odpověď je zcela nasnadě – krátkodobý úvěr, se kterým zůstane zachováno vaše soukromí a kde se peněz dočkáte často ještě během téhož dne, kdy jste žádost odeslali. Všechno půjde hladce, takže nemusíte mít žádné obavy. A o kolik si můžete požádat? Jak vysokou částku lze získat?

  • Tisícikoruna je nejnižší částka. Postačí na mobilní paušál nebo třeba drobnou elektroniku?
  • Dvacet tisíc korun aneb maximum, co můžete získat. A důvod půjčky je zcela ve vaší režii.
  • Jeden, dva, tři nebo i čtyři týdny jako splátkový kalendář. Vyberte si přesně podle představ.

Rychlá pomoc bez dalších otázek

Můžete prakticky hned jít k nejbližšímu bankomatu nebo zaplatit, co je nutné, skrze internetové bankovnictví. Nemusíte čekat ani se, jakkoliv stresovat, vždyť už za chvíli bude hotovo. Menší finanční krize v rodině může být brzy zažehnána, promyslete si konkrétní částku, která je zapotřebí a všechno pak půjde velmi rychle. Nepotřebujete ručitele, není nutné cokoliv platit předem, stejně tak chodit na pobočku nebo protelefonovat celé odpoledne.

Minimum podmínek, stačí jen doložit příjem

A co je tedy vlastně zapotřebí, aby se podobný úvěr stal opravdu realitou? Kolik podmínek si klade jeho poskytovatel? Nutný bude doklad o trvalém příjmu, který postačí formou výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Jde tedy jen o nahrání malého PDF souboru do žádosti, což dnes už zvládne snad každý. Razítka, potvrzení, dokumenty – to vše není třeba, žádost je totiž velmi krátká. Kolik je tu tedy požadavků na klienta?

  • Klient musí být starší osmnácti let. Nezletilým totiž peníze touto formou půjčit nepůjde.
  • Bankovní účet v české měně – vlastní nebo alespoň s dispozičním právem od jeho majitele.
  • Pravidelný měsíční příjem, který je možné doložit. Ať už jako OSVČ nebo také zaměstnanec.
  • Trvalý pobyt v ČR nebo české státní občanství. Otevírá se tak i cesta pracujícím cizincům.

Napoprvé zdarma aneb transparentní nabídka

Co to vlastně je takzvaná první půjčka zdarma, jak máme podobnému slovnímu spojení přesně rozumět? Podmínky jsou jednoduché, pokud splatíte dlužnou částku do určitého data, nepočítají se úroky – půjčka pak bude v takovém případě zcela bezplatná. Bez dalších podmínek a poplatků, prostě zdarma! Samozřejmě ale platí jistá omezení, maximální částka, jíž takto můžete získat, je osm tisíc korun a splátkový kalendář nesmí trvat déle než čtrnáct dnů.

Půjčka je o zodpovědnosti, musíte mít jasno

I krátkodobý úvěr je namístě dobře promyslet, protože právě díky neuváženým malým půjčkám vznikají velké a dlouhodobé dluhy. Pokud jde o peníze, neexistují kompromisy – když si nebudete jistí, že půjčku zvládnete, jednoduše si ji neberte a snažte se uvažovat i nad jinými možnostmi řešení situace, která zrovna nastala. Nerozumná půjčka totiž vede přímo do dluhové pasti a takovou věc jistě nikdo nechce prožít, zvláště pokud existuje účinná prevence, že?