Free songs
Home / PR / PPC reklama je účinný způsob, jak oslovit potenciální zákazníky
PPC reklama je účinný způsob, jak oslovit potenciální zákazníky

PPC reklama je účinný způsob, jak oslovit potenciální zákazníky

Potřebujete být vidět? Co třeba vyzkoušet PPC reklamu, díky které se dostanete k velkému množství potenciálních zákazníků a navíc budete moci vytvářet přesně naplánované kampaně, díky kterým se vaše podnikání pořádně rozjede.

Co je to PPC?

PPC je termín vycházející z anglického pay per click, tedy jeden z principů affiliate marketingu, který spočívá v tom, že Vy, coby inzerent, neplatíte za každé zobrazení reklamy, ale platíte až tehdy, kdy je na vaší reklamu kliknuto. Mezi nejznámější systém patří Google AdWords, ale existuje jich celá řada a je jen na vás, pro jaký se rozhodnete. Svou kampaň si můžete spravovat zcela sami, ovšem je dobré mít na paměti to, že správa ppc kampaní vyžaduje skutečně pečlivý a odborný přístup a pokud se v této problematice tolik nevyznáte, nebude mít reklama takový úspěch, jaký by mohla mít s profesionální pomocí.

Odborník zaručí kvalitu a efektivitu

Proto je vždy lepší obrátit se na skutečného odborníka, který se v této problematice pohybuje již dlouhou dobu. Jedním z nich je i PPC specialista Marek Pech, který se v tomto oboru pohybuje již několik let, přičemž se vždy soustředil hlavně na PPC reklamu a správu kampaní v již zmiňovaných Google Ads a českém Skliku od Seznamu. Díky tomu je schopen nastavit vám PPC kampaň tak, aby byla efektivnější a více vám vydělávala.

Co očekávat?

Dítky tomu budete mít lepší výsledky a menší rozpočet. Specialista vám zkontroluje veškeré doposud existující kampaně, najde způsoby jak je vylepšit a vytvoří vám kampaně nové. O veškerých kampaních budete získávat pravidelný reporting a je možné se domluvit také na dlouhodobé správě kampaní. Pro přehled cen se podívejte na správa ppc ceník a nechte vaší kampaň pracovat na 100% a s velkou efektivitou!

Scroll To Top