Domů / PR / PPC reklama je účinný způsob, jak oslovit potenciální zákazníky

PPC reklama je účinný způsob, jak oslovit potenciální zákazníky

Potřebujete být vidět? Co třeba vyzkoušet PPC reklamu, díky které se dostanete k velkému množství potenciálních zákazníků a navíc budete moci vytvářet přesně naplánované kampaně, díky kterým se vaše podnikání pořádně rozjede.

Co je to PPC?

PPC je termín vycházející z anglického pay per click, tedy jeden z principů affiliate marketingu, který spočívá v tom, že Vy, coby inzerent, neplatíte za každé zobrazení reklamy, ale platíte až tehdy, kdy je na vaší reklamu kliknuto. Mezi nejznámější systém patří Google AdWords, ale existuje jich celá řada a je jen na vás, pro jaký se rozhodnete. Svou kampaň si můžete spravovat zcela sami, ovšem je dobré mít na paměti to, že správa ppc kampaní vyžaduje skutečně pečlivý a odborný přístup a pokud se v této problematice tolik nevyznáte, nebude mít reklama takový úspěch, jaký by mohla mít s profesionální pomocí.

Odborník zaručí kvalitu a efektivitu

Proto je vždy lepší obrátit se na skutečného odborníka, který se v této problematice pohybuje již dlouhou dobu. Jedním z nich je i PPC specialista Marek Pech, který se v tomto oboru pohybuje již několik let, přičemž se vždy soustředil hlavně na PPC reklamu a správu kampaní v již zmiňovaných Google Ads a českém Skliku od Seznamu. Díky tomu je schopen nastavit vám PPC kampaň tak, aby byla efektivnější a více vám vydělávala.

Co očekávat?

Dítky tomu budete mít lepší výsledky a menší rozpočet. Specialista vám zkontroluje veškeré doposud existující kampaně, najde způsoby jak je vylepšit a vytvoří vám kampaně nové. O veškerých kampaních budete získávat pravidelný reporting a je možné se domluvit také na dlouhodobé správě kampaní. Pro přehled cen se podívejte na správa ppc ceník a nechte vaší kampaň pracovat na 100% a s velkou efektivitou!