Domů / PR / Přemýšlíte, jak vylepšit kokpit vaší motorky? Pár velice levných nápadů

Přemýšlíte, jak vylepšit kokpit vaší motorky? Pár velice levných nápadů

Přemýšleli jste již někdy nad tím, že motorka, na které jezdíce není úplně taková, jak byste si přáli? Nebo se vám některé součásti motorky jednoduše již okoukali a chtělo by je to změnit pro trošku větší zábavu? To všechno jsou věci, které jsou pro jezdce naprosto obyčejné.

A díky tomu je tady také celá řada doplňků a věcí, které jsou pro motorkáře možností, jak si motorku dostatečně upravit podle svých vlastních představ. Dneska se přitom nebudeme ohlížet na drahé možnosti, ale zcela naopak na ty nejlevnější a nejjednodušší varianty, jak můžete motorku upravit.

Ochrana páček zlepší vizuál celé motorky

Tady se bavíme spíše o motorkách do terénu, ale také leckterá silniční motorka dokáže takový doplněk ocenit. Jednoduché kryty páček jsou především funkční záležitostí, která má v případě pádu chránit před újmou páčky a ruku jezdce. Mimo toho ale není žádnou vzácností, že zároveň kryty ochrání i přes ránou od kamene. Pro vizuál motorky ale mají ten dopad, že hodně zvyšují její sportovní vzhled. Proto je spousta jezdců nosí také proto, že díky nim motorka vypadá sportovnější a dravější.

Nápadné gripy vždy vypadají dobře

Gripy jsou opět funkční věcí, která nám má zajistit co nejpevnější možný úchop motorky. Jsou tak zásadní pro to, abychom se mohli spolehnout na pevný posed. Jenže zároveň jsou rukojeti a gripy při volbě správné barvy velice nápadné a dokáží tak design celé motorky rozhodně oživit. Pokud zvolíte nějakou z barev motorky, nebo jinou křiklavou, která přidá další prvek, tak sami oceníte, jak moc to dokáže její design povzbudit.

Čistě designové doplňky na motorky

Pochopitelně jsou ale doplňky na motorky tak moc rozličným světem, že se tady nehledá jenom na funkci jako takovou, ale potkáme se velice často s vyloženě designovými prvky. Mezi doplňky tak mnohdy najdete plastové doplňky na motorky, které dokáží rozhodně zvýšit její sportovní vizuál. Stejně tak najdete i polepy a grafické vzory, které dokáží motorku opět oživit a přidat jí spoustu detailů navíc. Možností máte opravdu ohromné množství, tak se je rozhodně nebojte využít!