Domů / PR / Pro hráče je oblíbené členství Xbox Game Pass Ultimate

Pro hráče je oblíbené členství Xbox Game Pass Ultimate

Co děláte, když máte chvilku času nazbyt? Pravděpodobně relaxujete. A jakým způsobem? Zatímco někdo čte, jiný se pouští do světa her. Ať už to jsou střílecí alternativy, tradiční skákačky nebo strategické herní tituly, je to jistá forma oddechu. Pokud patříte k aktivním hráčům na herní konzoli Xbox, za zvážení stojí oblíbené a prémiové členství Xbox Game Pass Ultimate. V čem se liší od tradičního Game Passu?

Více jak sto herních titulů ihned k dispozici

Možná jste se jako hráči setkali s prémiovým členstvím Xbox Game Pass. Jenže s přídavkem Ultimate zatím nikoliv. O co konkrétního se jedná? V čem se toto dnes velice oblíbené členství tak liší?

Liší se především v jednom, a to v počtu titulů, které jsou hráči ihned k dispozici. Konkrétně je člověku k dispozici více jak sto herních titulů, které jsou vysoce kvalitní a které mohou zkrátit volné chvilky.

Jaké hry mohou zpestřit vaši volnou chvilku?

Zejména vášniví hráči se jistě ptají, jaké konkrétní herní tituly se ihned zpřístupní, pokud se zakoupí prémiové členství Xbox Game Pass na 3 měsíce. Mezi nabízenými se nachází například hra Halo Infinite nebo stejně populární hra Forza Horizon 5 Standard. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na Minecraft, která je oblíbeným herním titulem už po generace.

Pro milovníky fotbalu se v nabídce nachází FIFA, proč zastánce jiného druhu sportu zase MLB The Show.

Jak lze předplatné získat?

Že váš členství zaujalo? Možností, jak si členství zakoupit je celá spousta. Buďto ho lze koupit přímo ve Store herní konzole Xbox, nebo vám mohou udělat radost vaši blízcí, kteří koupí herní kupon a ten si posléze jen nahrajete do svého účtu u společnosti. Jinými slovy – Microsoft Xbox Game Pass je doslova na dosah ruky. Sáhnete po něm?