Domů / PR / Proč se vyplatí investovat do respirátoru FFP 3

Proč se vyplatí investovat do respirátoru FFP 3

Když vyrazíte mezi lidi, máte dostatečný pocit bezpečí? Koronavirová krize nám ukázala, jak rizikové může být navštěvovat místa, kde je větší množství lidí, ovšem v mnoha případech se takovým situacím nevyhneme, obzvláště když musíme chodit nakupovat, do zaměstnání nebo třeba cestovat hromadnou dopravou. Riziko nákazy je všude kolem nás a pokud ho chcete eliminovat, je zapotřebí se chránit.

Roušky vs respirátory

Pro ochranu před nákazou jsou velmi oblíbené jsou roušky. Ty nabízí základní ochranu a jsou navržené především tak, aby ochránily ostatní před nakaženými jedinci, respektive před kapénkami, které šíří při dýchání, kašlání nebo mluvení. Roušky mají ovšem mnoho nevýhod, nezakrývají celou tvář a nejsou dostatečnou ochranou proti virům, které se šíří z okolí. Mnohem lepší jsou v tomto ohledu respirátory, které se nabízí ve třech stupních filtrace, tedy od FFP1 až po FFP3. Respirátory pevně těsní po celém svém obvodu a nevdechujete tak žádný vzduch, který by nepřešel přes účinný filtr respirátoru.

Zajisté víte, že je potřeba respirátory i roušky pravidelně střídat a to není zrovna malá investice, v mnoha obchodech je tento sortiment drahý a obchodníci těží ze zájmu svých zákazníků a stále zvedají ceny. Naštěstí existují specializované eshopy jako respirator-ffp2-ffp3.cz, kde pořídíte vysoce kvalitní roušky i respirátory za nejnižší ceny, tedy už od 2kč za kus. Roušky i respirátory zde kupují jak běžní lidé, tak i zdravotnická zařízení. Můžete je kupovat i hromadně a tak si zajistit dostatečnou zásobu těchto prostředků.

Pořiďte si respirátory FFP3

Nejvýhodnější je nákup respirátorů FFP3, u kterých je velkou výhodou možnost opakovaného nošení. Tyto respirátory účinně zachytí viry, bakterie, prach, aerosol i spóry. Přizpůsobí se tvaru vašeho obličeje a nebudou vás tlačit, takže je můžete bez problémů nosit i celý den. Tyto respirátory zachytí 99,9% virů a pokud je máte nasazeny, můžete si konečně užít volný pohyb s vědomím, že se chráníte nejlépe jak můžete. V eshopu můžete velmi výhodně pořídit i antigenní testy.