Domů / Podnikání / Pojištění odpovědnosti v zaměstnání by měl zvážit každý

Pojištění odpovědnosti v zaměstnání by měl zvážit každý

Občas se stane, že nás v práci potká malá nehoda. Někdy může jít i o poměrně velkou událost, zvláště pokud způsobíme neúmyslně škodu, jejíž náhrada by nás mohla dokonce finančně zruinovat. Právě pro podobné případy je tu ale pojištění, díky němuž můžeme pracovat v naprostém klidu.

Je vhodné i pro řidiče, respektive pro ty, kteří tráví značnou část pracovní doby za volantem nebo na služebních cestách. Pokud se snad v zaměstnání přihodí nepříjemnost, nikdo nepočítá s tím, že jsme měli zlý úmysl, ale bohužel – náhrada škody jde často za námi.

Problémy mohou bohužel přijít kdykoliv

Nikdo z nás si nevybírá a náhody se zkrátka stávají. Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání je proto nezbytností nejen u provozů, kde je riziko různých nehod výrazně zvýšené. Výhodou je velmi nízká spoluúčast, ale také možnost sjednat dohodu za celý pracovní kolektiv. Jinak řečeno, pokud se v práci dohodnete s kolegy, je hromadná smlouva často dílem okamžiku.

Výhody sjednání podobných dohod online, a tedy bez nutnosti návštěvy pobočky, jistě není třeba nikterak rozebírat. Příjemným bonusem může být i celosvětová platnost bez příplatků a dodatků ke smlouvě, která je jistě vhodná nejen tehdy, když jste kvůli práci často za hranicemi. Pod pojistnou ochranou budete i ve zcela exotických destinacích, na místě skutečně nezáleží.

Speciální varianta pro řidiče je připravena

Tarif Řidič PLUS potěší všechny zaměstnance, kteří využívají služební vůz k mimopracovním účelům. Pojistka, díky níž můžete být v práci v naprostém klidu, může mít hned několik různých variant a toto je jedna z nich. ERGO samozřejmě nemá v nabídce jen pojištění odpovědnosti, ale i majetkové nebo cestovní pojištění, záleží jen na vás, při sjednání více různých produktů se samozřejmě nabízí i výhodnější podmínky.