Domů / PR / Proč si kupovat vůz Tesla, když si ho můžete půjčit

Proč si kupovat vůz Tesla, když si ho můžete půjčit

Půjčování automobilů je dnes v módě. Pokud nepotřebujete vůz každý den, je mnohem výhodnější si ho půjčit v momentě, kdy ho potřebujete, odpadne vám tak mnoho starostí souvisejících s vlastnictvím vozu. Velký zájem je o elektromobily, protože nabízí mnoho výhod. Jsou velmi tiché, rychle reagují na sešlápnutí plynu a jízda v nich je velmi dynamická. Pokud toužíte po vozech značky Tesla, můžete si je výhodně půjčovat.

Jak si vůz Tesla půjčit?

Zajímá vás tesla pronájem? V tuzemsku vám ho nejvýhodněji zajistí specializovaná půjčovna na pujcovna-tesla.cz. Na webu se vám nabízí několik modelů, vy si vyberete preferovaný model a zarezervujete si ho. Půjčení není drahé, začíná už na 2200 Kč na den. V nabídce jsou vozy Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Každé z nich je úchvatné a luxusní. Pokud už vozem disponujete, ale chcete vyzkoušet něco lepšího, neměli byste nad půjčením váhat. Je hezké, když můžete porovnat rozdíl mezi elektrickými a vozy a vozy na fosilní paliva, náhle ihned pochopíte, proč jsou elektrovozy budoucností.

Co takhle si půjčit elektromobil na víkend? Můžete vzít svou drahou polovičku a udělat si v tomto voze krásný výlet. Jedná se také o skvělou volbu na obchodní jednání, na kterých můžete udělat na klienty nebo obchodní partnery dojem. Ať už si najdete jakýkoliv důvod, každou sekundu v tomto voze si budete užívat. Pokud uvažujete, že byste si elektromobil v budoucnu koupili, je vhodné si jeden takový nejprve půjčit a rázem budete vědět, že je to moudré rozhodnutí. Půjčení vozů Tesla je k dispozici každému, stačí dovršit 21 let věku a být alespoň rok majitelem řidičského oprávnění. Složíte kauci a vůz si můžete půjčit. Samozřejmostí je zaplacená dálniční známka, povinné ručení, silniční daň i asistenční služba. Pronájem vozu Tesla se vám pravděpodobně zalíbí natolik, že si ho budete chtít zopakovat.