Free songs
Home / PR / Proč si kupovat vůz Tesla, když si ho můžete půjčit
Proč si kupovat vůz Tesla, když si ho můžete půjčit

Proč si kupovat vůz Tesla, když si ho můžete půjčit

Půjčování automobilů je dnes v módě. Pokud nepotřebujete vůz každý den, je mnohem výhodnější si ho půjčit v momentě, kdy ho potřebujete, odpadne vám tak mnoho starostí souvisejících s vlastnictvím vozu. Velký zájem je o elektromobily, protože nabízí mnoho výhod. Jsou velmi tiché, rychle reagují na sešlápnutí plynu a jízda v nich je velmi dynamická. Pokud toužíte po vozech značky Tesla, můžete si je výhodně půjčovat.

Jak si vůz Tesla půjčit?

Zajímá vás tesla pronájem? V tuzemsku vám ho nejvýhodněji zajistí specializovaná půjčovna na pujcovna-tesla.cz. Na webu se vám nabízí několik modelů, vy si vyberete preferovaný model a zarezervujete si ho. Půjčení není drahé, začíná už na 2200 Kč na den. V nabídce jsou vozy Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Každé z nich je úchvatné a luxusní. Pokud už vozem disponujete, ale chcete vyzkoušet něco lepšího, neměli byste nad půjčením váhat. Je hezké, když můžete porovnat rozdíl mezi elektrickými a vozy a vozy na fosilní paliva, náhle ihned pochopíte, proč jsou elektrovozy budoucností.

Co takhle si půjčit elektromobil na víkend? Můžete vzít svou drahou polovičku a udělat si v tomto voze krásný výlet. Jedná se také o skvělou volbu na obchodní jednání, na kterých můžete udělat na klienty nebo obchodní partnery dojem. Ať už si najdete jakýkoliv důvod, každou sekundu v tomto voze si budete užívat. Pokud uvažujete, že byste si elektromobil v budoucnu koupili, je vhodné si jeden takový nejprve půjčit a rázem budete vědět, že je to moudré rozhodnutí. Půjčení vozů Tesla je k dispozici každému, stačí dovršit 21 let věku a být alespoň rok majitelem řidičského oprávnění. Složíte kauci a vůz si můžete půjčit. Samozřejmostí je zaplacená dálniční známka, povinné ručení, silniční daň i asistenční služba. Pronájem vozu Tesla se vám pravděpodobně zalíbí natolik, že si ho budete chtít zopakovat.

Scroll To Top