Domů / PR / Prodej a výkup starožitností

Prodej a výkup starožitností

Je známo, že u některých věcí stoupá jejich hodnota až postupem času. Platí to nejen o vínu, ale také o starožitnostech. Nejrůznější starožitné předměty nabízí obchod ANTIK ART, jehož bohatém sortimentu najdete šperky a spoustu historicky cenných předmětů. Vedle dekoračního významu splňují starožitnosti z obchodu Antikart.cz i funkci investičního zboží. Jeho nákupem můžete udělat radost sobě nebo někomu ze svých blízkých, nebo můžete zhodnotit své úspory.

Co obchod Antikart.cz nabízí?

Tento pražský obchod se zaměřuje jednak na starožitné šperky a jiné historicky cenné předměty, a jednak na tradiční zboží, které byste našli i v jiných obchodech s tímto zaměřením. Mezi nejčastěji prodávané, ale i vykupované zboží patří cenné hodiny i hodinky, obrazy a sochy nebo i jiné výtvarné umění. Mezi velmi ceněné starožitnosti patří také sklo a porcelán. Typickou ukázkou starožitného skla je například sada broušených skleniček Moser Karlsbad nebo designová váza Murano z Itálie. Vyhledávaným starožitným zbožím jsou i luxusní kožichy a kožešiny, luxusní oděvy a obuv. Ideálním investičním předmětem je slonovina, a to díky vysokým cenám na světových trzích.

Další investiční zboží

Obchod Antikart.cz se specializuje zejména na šperky s drahými kameny, kterými jsou brilianty, safíry, rubíny, smaragdy a další. Toto oblíbené investiční zboží dováží obchod převážně z USA a Izraele. Nemusíte se obávat žádné nelegálnosti, neboť tento import je naprosto legální, zboží je řádně procleno a zkontrolováno Puncovním úřadem v Praze. Při zakoupení těchto šperků máte jistotu, že všechny mají certifikáty od nejlepších světově uznávaných gemologických laboratoří, jako jsou G.L.A, A.I.G.L. a G.I.A.

Nechte si poradit

Pokud nejste příliš zběhlí ve starožitném zboží, ale chcete si některé starožitnosti koupit ať už pro radost, nebo jako dárek, nechte si poradit od pracovníků obchodu Antikart.cz. Doporučí vám, které starožitnosti jsou vhodné jako dekorace, a které jako investice. Pokud máte ve svém vlastnictví některé cenné předměty, můžete je v obchodě Antik.cz výhodně prodat.