Domů / PR / Půjčení dodávky – co všechno získáte?

Půjčení dodávky – co všechno získáte?

Byli jste zvyklí při stěhování nebo převozu mnoha věcí využívat služeb dodávky? Většinou znáte někoho, kdo dodávku má nebo toho, kdo si ji může bez problémů půjčit, od kamarádů nebo z práce jen za benzín. Ne vždycky je toto půjčení spolehlivé, nevíte, v jakém stavu dostanete automobil, co všechno už má za sebou, zda se náhodou na cestě neporouchá a podobně. Chcete vše bez problému? Jednoduše přepravit věci, které přepravit potřebujete? Vyzkoušejte služeb profesionálních půjčoven. Ty totiž nabízejí opravdu mnoho služeb a výhod navíc. Co všechno můžete získat, když vyzkoušíte profesionálních služeb?

Výhody, které můžete plně využívat

Půjčíte-li si dodávku, pak máte jasný cíl. Potřebujete převážet věci podle potřeby. Například při stěhování můžete jet hned několikrát, protože velké a prostorné skříně, pohovky, stoly a vše ostatní nejde poskládat do vozu najednou. Některé firmy počítají ujeté kilometry, což se může zbytečně prodražit. Půjčovna dodávek neřeší kilometry ani žádná časová omezení, půjčíte si vůz na tolik dní, na kolik potřebujete. Potřebujete jen také do zahraničí? Není problém, s vozem můžete jet kamkoliv. Jednotlivá vozidla jsou vybavena satelitním a elektronickým zabezpečením, což pomůže najít automobil v případě odcizení.

Péče o auta je priorita

Nemusíte si pořídit jen dodávku, k dispozici je také půjčovna mikrobusů. Vozy jsou v dokonalém technickém stavu, jsou prověřené, takže můžete jezdit bez obav a starostí. Bonus je také platná dálniční známka pro Českou republiku v každém vozidle. Vozy jsou bez reklamních polepů, čisté. K dispozici je také asistenční služba a mnohé další a další výhody. Díky tomu můžete jednoduše a bez problémů stěhovat, přesouvat věci, které potřebujete a mnoho dalšího. S těmito profesionálními službami to jde samo.