Domů / PR / Samolepící etikety, obalové fólie a další produkty

Samolepící etikety, obalové fólie a další produkty

Známá obchodní zásada tvrdí, že kvalitní zboží se prodává samo. K tomu je však nutné dodat, že zákazníka také přitahuje obal. Zejména to platí v potravinářství, kde se používají například na PET lahve tzv. shrink sleeves, což jsou česky návlekové smršťovací fólie. Jsou vyráběny z transparentní fólie a potiskovány na rubové straně. Fólie se smrští a přizpůsobí tvaru lahve či jiného výrobku působením tepla, což se provádí zpravidla v aplikačním tunelu výrobce těchto produktů, kterým je tiskárna Martina Peroutka.

Samolepící etikety

Tento produkt je jedním z celé řady výrobků tiskárny. Předností samolepících etiket je, že při jejich aplikaci na výrobek odpadá problém s lepidlem a samotná aplikace je rychlá a čistá. Používají se na lahve skleněné i plastové a na další obaly. Samolepící etikety jsou tištěny digitálně, což kromě jiných efektů zvyšuje jejich odolnost vůči povětrnostním vlivům. Proto mohou být použity i pro venkovní prostředí, aniž by utrpěla jejich kvalita. Jejich čitelnost a barevnost se ani po několika letech nezmění.

Obalové fólie

Tiskárna Martina Peroutky vyrábí obalové fólie jak v klasické, tak v ekologické variantě. Klienti tiskárny si mohou vybrat použitý materiál, a sami navrhnout rozměry, povrchovou úpravu a další parametry. Pro každé zboží se vyrábí jiný druh obalové fólie. Například k balení cukru či některých druhů koření se používá papír + PE (polypropylen), který chrání cukr či koření proti vlhkosti.

Další výrobky

Vedle samolepících etiket a obalových fólií, produkuje tiskárna Martina Peroutky také velice žádané parkovací lístky, které jsou zákazníkům dodávány skládané ve speciálních krabicích do parkovacích automatů. Dalším výrobkem jsou vstupenky, které jsou dodávány buď skládané, nebo v rolích. Pro zemědělské a zahradnické účely vyrábí tiskárna visačky z neroztržitelného a odolného materiálu. Visačky jsou potiskovány odolnými a nesmytelnými barvami.