Domů / PR / Ready made společnosti nastartují váš sen o vlastní firmě

Ready made společnosti nastartují váš sen o vlastní firmě

Pokud si jako živnostníci připadáte jen jako malí páni, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Založení společnosti je evolučním krokem v byznysu, který z vás může udělat významného hráče na trhu. Vzhledem k náročnosti tohoto procesu se však většina podnikatelů této příležitosti zřekne a dál pokračuje jen jako OSVČ.

Nejjednodušší cesta k vlastní společnosti

Pokud byste si chtěli před 20 lety založit společnost, narazili byste na překážku, jakou je česká byrokracie. Dolehly by na vás tuny povinností a nespočet vyřizování. Podobné je to i dnes, ovšem dnes již nemusíte zakládat firmu od píky, ale jednoduše si zakoupíte ready společnost.

Co je to ready made společnost

keyboard-621830_960_720Ready made společnost je čistá společnost, která byla založená za účelem prodeje. Ačkoliv je založení společnosti složité, existují na trhu specialisté, kteří je zakládají, aby je mohli prodat dál. Takovým společnostem se říká ready made společnosti. Tyto společnosti disponují prestižním jménem, jsou zcela čisté a připravené pro svého nového majitele.

Jak ready made společnost zakoupit

Základem je vybrat poskytovatele. Jelikož je možné založit společnost se základním kapitálem od 1 Kč, poskytovatelů přibylo jako hub po dešti. Vaším cílem by ovšem nemělo být vybírání společnosti s nízkým základním kapitálem, jelikož nepůsobí důvěryhodně. Proto nabízíme prestižní ready made společnosti se základním kapitálem 200 tisíc korun. Zájemci si je mohou pořídit za nejnižší cenu a sice za 15.555 Kč.

Nový život

Váš podnikatelský život se se společností zcela změní. Vystupování pod jménem společnosti dokáže vzbudit větší respekt i větší zájem ze strany klientů či potenciálních obchodních partnerů. Pokud jste doposud postupovali jen pomalu, vlastní firma výrazně nakopne vaše tempo. Readymade společnost lze zakoupit a do dvou týdnů se stát jednatelem.