Domů / PR / Reklamní fígle pro efektivnější prezentaci služeb a produktů

Reklamní fígle pro efektivnější prezentaci služeb a produktů

Otevíráte novou prodejnu a rádi byste o této novince dali rádi najevo co nejvíce potenciálním klientům? S Vaší zakázkou na reklamní produkty si nejlépe poradí společnost MarkSimon, která má v tomto oboru již mnohaleté zkušenosti.

Výroba světelné reklamy od MarkSimon

Samozřejmě můžete sáhnout po tradičních typech reklamy a nechat inzerovat Vaše firemní portfolio v místním časopise nebo třeba nechat vyrobit nejrůznější prospekty. Světelná reklama od společnosti MarkSimon je však naprosto jinou ligou. Takováto reklama je totiž mnohem osobitější. Její obrovskou výhodou je skutečnost, že je jen stěží přehlédnutelná. A to dokonce za každého ročního období a v jakémkoliv počasí. Dokonce je dobře vidět rovněž v nočních hodinách. S výrobou světelné reklamy od společnosti MarkSimon se Vám otevřou zcela jiné možnosti, než jste doposud plánovali. Světelná reklama může mít podobu velkoplošné světelné reklamy, světelných boxů i gravírovaných panelů. Jejich součástí jsou obvykle trojrozměrné světelné texty. Se společností MakrSimon jistě najdete takové řešení, které bude plně odpovídat Vaším potřeba, co se týče velikostí, tvarů i barevného provedení.

Jaké využít mají plexi stojánky?

Další možností, jak nejlépe zprostředkovat Vaše nabízené služby a produkty jsou plexi stojánky. Ty se hodí především do interiérových prostor, setkat se s nimi však můžete také v exteriéru. Jakou podobu mohou mít plexi stojánky od společnosti MarkSimon si můžete prohlédnout zde www.marksimon.cz/plexisklo-dalsi-materialy/vyroba-z-plexiskla/. Do platových stojánků lze vkládat letáky, cenovky i popisky zboží. Poslouží také v restauracích na vystavení nápojových a jídelních lístků. Vyrobit si můžete nechat také plexi zásobníky na letáky nebo podstavce na zboží s prostorem pro popisek. Tento typ plexi stojánků nachází je hojně využíván pro představení produktů. Mohou posloužit pro představení informací o mobilních telefonech, fotoaparátech, GPS navigací či jiné elektroniky.