Domů / PR / Svatba na barokním statku Benice

Svatba na barokním statku Benice

Už Vás nebaví ty stereotypní svatby, kde se rodina, známí a přátelé sejdou v místním kostele, hodinu sedí na dřevěných rozvrzaných studených lavičkách zatímco vy stojíte před oltářem a všichni netrpělivě čekají, až vyslovíte to osudové „Ano“? Nebo snad čekají na to, až se konečně budou moct zvednout z toho tvrdého kousku dřeva? To Vám nikdy neřeknou. Ale vy můžete ten osudový den zkrášlit jak pro sebe, tak pro všechny přítomné.

Svatba na statku

Každá žena někdy ve svém mládí sní o pohádkové svatbě s pohádkově krásným princem, se kterým bude žít až do smrti. Svatba na statku Vás k oné vysněné pohádce dostane o mílový krok blíže. Už je dost s těmi stereotypy v kostele, kapli nebo dokonce na nejbližším úřadě. Svatba na statku Vám nabídne soukromou, rodinnou atmosféru v klidné lokalitě a obklobeni budete krásnou kvetoucí přírodou.

Svatba na statku Benice Vám poskytne všechno. Nejprve Vás čeká nezapomenutelný romantický obřad za přítomnosti Vašich nejbližších, známých a přátel, na což naváže svatební hostina o několika bohatých chodech vařených přímo na místě, grilovaných na venkovním grilu a pro ty z Vás nebo Vašich nejbližších, kteří jsou z větší dálky, je zde k dispozici ubytování doslova jako na zámku.

Během celého svatebního zámku na barokním statku Benice Vám můžeme zaručit soukromí, ničím nerušený a nezapomenutelný svatební zážitek.

Svatební den je den, na který nechcete zapomenout. A my Vám k tomu pomůžeme! Rodinná atmosféra, přátelské prostředí, bohatá příroda. To a mnoho dalších skvostů jen 40 km vzdáleno od Prahy.

Pro svatebčany je k dispozici i projížďka v kočáře taženým starokladrubskými koňmi

Během celého dne Vám bude osobně k dispozici naše osobní svatební koordinátorka, paní Martina Pilátová, která zajistí vše, co budete potřebovat a mileráda Vám poradí. Takže se nemusíte bát, že by něco během Vašeho jedinečného dne bylo nedokonalé nebo něco nevyšlo. O vše bude postaráno.

Paní Pilátová, personál i kuchaři se postarají o to, že Vaše svatba na statku Benice bude neopakovatelným a nezapomenutelným zážitkem, který Vám bude kdekdo závidět.

Svatba na barokním statku Benice nabízí:

  • Jedinečný a nezapomenutelný zážitek
  • Soukromí po dobu celého víkendu
  • Možnost realizace svatebního obřadu v přírodě pod širým nebem
  • Čerstvou domácí kuchyni
  • Personál k dispozici po celou dobu svatebního veselí
  • Dětské hřiště
  • Hlídání dětí

Ke každé svatbě přistupujeme individuálně! Během osobní konzultace lze domluvit prakticky cokoliv a vždy se pokusíme na 110% vyhovět Vaším požadavkům tak, ať je Váš jedinečný den opravdu nezapomenutelný.

Vaše přání je naším rozkazem!

Svatba na statku Benice je Vaše jedinečná příležitost jak zařídit, že na Váš svatební den nezapomenete nejen vy, ale i všichni přítomní.