Domů / PR / S online rezervačním systémem už nebudete potřebovat ani sekretářku

S online rezervačním systémem už nebudete potřebovat ani sekretářku

Víte, jak většina podnikatelů řeší objednávky? Většinou začne zběsile listovat diářem a hledat volný termín. Neustále zvedat telefony zákazníkům a hledat volné termíny, to je časově extrémně náročné a často se to nedá zvládnout bez sekretářky, která tuto činnost dělá za vás. Přitom rezervace se týkají obrovského množství oborů, od kadeřnictví až po fitness trenéry, sportoviště, autoservisy, bowling, lékaře a mnoho dalšího.

Objevte Sdiary.cz

Existuje velmi snadný způsob, jak si práci s rezervacemi usnadnit a tou je využívání online rezervačního systému Sdiary.cz. Jen si představte, že váš diář není jen na vašem stole, ale je online, vy si v něm nastavíte, kdy máte pracovní dobu, volna a přestávky na obědy. Vaši klienti sami uvidí, kdy máte volno a kdy ne, sami se mohou objednat na volný termín. Následně jim může přijít potvrzovací SMS nebo email. Už může být konečně konec neustálým objednávkám přes telefon. Online rezervační systém Sdiary.cz může využívat naprosto každý, je levný a navíc ho můžete vyzkoušet zcela zdarma.

Neomezené možnosti

Tento rezervační systém má snadné nastavení a nastavit si můžete celou škálu věcí, například to, jestli se může objednat každý návštěvník nebo jen registrovaní zákazníci. Můžete si nastavit i různá pravidla pro rezervaci volného termínu a také text, který po rezervaci vašim zákazníkům přijde mailem nebo SMS zprávou. Navíc, v Sdiary.cz nemusíte mít jen jeden čet, ale i více účtů. Pokud poskytujete více služeb, můžete mít pro každou rezervační systém. Jak vlastně bude váš online rezervační systém vypadat? Přímo na vaše stránky si můžete tlačítko, které zákazníky na rezervaci odkáže. Stačí si zkopírovat HTML kód ze stránky a vložit ho na web, pokud to neumíte, nedělejte si s tím hlavu, stačí kontaktovat podporu a ta to udělá za vás, zcela zdarma samozřejmě. Následně už můžete využívat všech výhod online rezervačního systému. Ušetříte mnoho času sobě i svým klientům, navíc budete mít ve všem dokonalý přehled a váš papírový diář můžete klidně vyhodit.