Domů / PR / S rostlinami lze vytvořit příjemné prostředí kdekoliv

S rostlinami lze vytvořit příjemné prostředí kdekoliv

Obklopujete se rádi lidmi, které máte rádi a také rostlinami které milujete? Pokud ano, tak proč to nespojit dohromady? Pokud patříte mezi osoby, které velice často pořádají nejrůznější zahradní, ale i domácí oslavy, při kterých se sejde větší počet osob, pak zajisté chcete, aby byly prostory, ve kterých si budou tito lidé pohybovat, naprosto dokonalé.

A toho můžete dosáhnout právě pomocí rostlin. Ty si navíc nemusíte vůbec kupovat, stačí jen využít nabízených služeb a využít tak pronájem květin a rostlin. Díky tomu budete mít okolo sebe najednou spoustu krásné zeleně, kterou po akci stačí jen vrátit. To se ovšem nevztahuje pouze na oslavy. Pokud vlastní firmu a potřebujete udělat dojem na zákazníka, jsou pro vás prostory ozdobené květinami jako stvořené.

Pokud však přeci jen trochu tápete a nevíte, jakou zeleň si pořídit, velice rádi vám pomůžeme. Pronájem rostlin zkonzultujeme, vybereme místo, kam se zeleň nejvíce hodí a pak vám jí i nainstalujeme. Interiéry, recepce, haly a další prostory v tu ráno obživnou a budou pro jejich návštěvníka velice příjemným místem, kde bude chtít trávit svůj čas. Pronajaté květiny od nás budou mít neustálou péči, takže o ně nebudete muset mít strach a vždy vám budou dělat parádu.

Návrh i následná péče, to vše můžete nechat na nás. Vybereme takové květiny a květináče, které se skvěle hodí do vašeho interiéru a na místo které půjdou. Vy dostanete vizualizaci a tak budete mít jasnou představu o tom, jak bude interiér ve výsledku vypadat. Využít takto budete moci například velice zajímavé vertikální zahrady, která využívá vysutých, popínavých či do výšky rostoucích rostlin, které pokryjí část či celou stěnu a vytvoří tak velice zajímavá dekor celého interiéru. Ten bude navíc plastický a za využití správného světla vytvoří skvělou hru stínů a zelené barvy samotných rostlin.