Domů / PR / Servery HP

Servery HP

Spojení Hewlett-Packard lze v dnešním IT světě považovat za synonymum kvality. Je to společnost, která světu přinesla první stolní počítač, díky čemuž se nesmazatelně zapsala do světových dějin. Ať se jedná o servery, stolní počítače, či tiskárny, výrobky této značky jsou známy svou technickou kvalitou, vysokou spolehlivostí a dlouhou výdrží. Proto je pro nás ctí nabídnout vám HP servery za tu nejlepší cenu.

Naše nabídka serverů HP je vážně široká. V našem e-shopu najdete od HP rack servery (HP ProLiant DL) i tower servery (HP ProLiant ML). Od obou pro vás máme v nabídce několik různých produktových řad i modelů. Vybrat si můžete mezi servery novými i mírně použitými.

Nakonfigurujte si svůj server

Nenutíme vás kupovat to, co nechcete. Proto si můžete naše servery nakonfigurovat sami. Vyberte si přesně ty komponenty, které chcete, a naši specialisté vám podle nich následně sestaví server na míru.

Dobrý domov pro váš server

Nákupem serveru to nekončí. Je třeba jej připojit k rychlému a stabilnímu připojení a zajistit mu pravidelný servis (aktualizace, opravy atd.). K tomu můžete využít služeb našeho datového centra DC6 a mít všechny služby pod jednou střechou.