Domů / PR / Výlet do Prahy kdykoliv v roce

Výlet do Prahy kdykoliv v roce

Jsou místa, která turisté obvykle navštěvují jen v určité roční období. Do Chorvatska vyrazíte určitě nejraději v létě, kdežto lyžovat vyrazíte zase naopak v zimě. Na prohlídku nějakých hradů a zámků si také často musíte počkat na sezónu. V České republice jsou však místa, kde vás roční období rozhodně omezovat nebude, a tím místem je Praha. Jde totiž o místo, kde si každý přijde na své, nehledě na roční období. Praha je město tak živé, že si jistě najdete spousty aktivit na každý den.

Ubytování v Praze

Jestliže jste z daleka, nemá smysl kazit si výlet zdlouhavou cestou do Prahy a zpět domů v tentýž den. Obstarejte si raději nějaký hotel. Vybírejte dle lokality, služeb, ale i výhodných akcí. Hotel Belvedere je dobrou volbou, neboť se nachází v centrální části Prahy a v blízkosti spojů městské hromadné dopravy.

Plánujte

Tento komfortní hotel v Praze nabízí různé akce, jednou z nich je například vstupné do Pražské ZOO v rámci ubytovacího balíčku, čímž vám odpadne starost s plánem aktivit na celý den. Rozhodně nebudete mít výčitky, že byste se málo pohybovali, v této pražské ZOO je celkem 10 kilometrů cest!

Odpočinek na hotelu

Po dlouhé procházce vás čeká teplá postel v hotelu. Co takhle završit pestrý den skvělým jídlem a vínem? Praha oplývá všemožnými restauracemi a nočními podniky. Navštívit můžete i thajský masážní salon a nemusíte kvůli tomu daleko, je totiž přímo součástí hotelu. Druhý den nastartujte skvělou snídaní formou studeného či teplého bufetu a můžete s plným žaludkem vyrazit vstříc dalšímu dobrodružství.