Domů / PR / Sháníte bezpečnou zábavu pro své děti na zahradu?

Sháníte bezpečnou zábavu pro své děti na zahradu?

Odrostly již vaše děti hračkám pro batolata a staly se z nich malí průzkumníci, horolezci, kaskadéři a artisté? Chtějí neustále vše přelézat, podlézat, přeskakovat a šplhat? Pokud máte to štěstí a vlastníte zahradu, pořiďte jim dětská zahradní hřiště, která je zabaví na na dlouhou dobu. Na trhu jich je obrovské množství a není snadné vybrat to správné a zejména bezpečné, konkrétně pro vaše ratolesti.

Prioritní je bezpečnost dětí

Při výběru dětských hřišť je nejdůležitější kvalita provedení, která zajistí vašemu dítěti při jeho hrách naprosté bezpečí a minimální riziko úrazu. Ne všechna hřiště dostupná na našem trhu splňují bezpečnostní normu ČSN EN 71, která se týká mechanického i fyzikálního bezpečí všech hraček k dostání na českém trhu. Prodejce dětských hřišť Honzikuvhrad.cz si zakládá na naprosté bezpečnosti všech produktů pro děti, které na svých webových stránkách nabízí. Hřiště a všechny komponenty, které lze přikoupit jsou opatřeny certifikáty podle přísných českých norem.

Výhody variabilních dětských hřišť

Dětská zahradní hřiště Jungle Gym jsou velice variabilní. Ke každému hřišti je dodávána skluzavka, barvu skluzavky si dítko může zvolit samo. Když ho skluzavka omrzí, můžete postupně přikupovat další komponenty a hřiště rozšiřovat, hřiště děti tak nepřestane nikdy bavit. Přídavné moduly jsou dodávány včetně všech spojovacích prvků. Záleží jen na dovednostech vašich dětí, jaké přídavné modely z velké nabídky vyberete.

Nemohou se děti nového hřiště dočkat?

Pokud jste dětem prozradili, jaký úžasný dárek se jim na zahradě objeví, jistě vás zahrnou otázkami, kdy už konečně to úžasné hřiště přijde. Jelikož má společnost Honzikuvhrad.cz vše skladem, dlouho vás otázkami trápit nebudou a svého dárku se dočkají velmi brzy. Na sestavení vám přijde vše potřebné, nehrozí tak žádné komplikace a děti se mohou brzy vyřádit.