Domů / Novinky / Závěsný systém pro každý obraz

Závěsný systém pro každý obraz

Obrazy se stávají samozřejmou součástí nejen veřejných prostor, ale i restaurací nebo domácností. Než však obraz zavěsíte, je potřeba si ujasnit několik důležitých věcí. Především je to místo, na které chcete obraz umístit. Bude zde obraz viset sám nebo jich zde bude hned několik? Velmi důležité je si uvědomit, že obraz by měl být umístěn zhruba ve výšce očí.

Ne každému se však chce vrtat otvory a vymýšlet, jak obraz co nejlépe upevnit na zeď. Velkým pomocníkem v této oblasti jsou galerijní závěsné systémy. Tento způsob zavěšení obrazu lze využít nejen v galerii, ale také v muzeu, ve škole nebo v domácnosti.

Jaké výhody závěsný systém nabízí?

Je to velmi elegantní a flexibilní systém, který nabízí snadnou a rychlou instalaci. Lze jej využít téměř na jakémkoli místě. Navíc umožňuje velmi snadnou výměnu obrazů. Má elegantní design a je maximálně funkční.

Vybírat lze z několika různých variant. Některé systémy nabízejí velmi úzké lišty, které jsou na stěně nejen elegantní, ale i nenápadné. Lišty jsou sice úzké, ale nabízejí velkou nosnost. Další možností je systém, který umožní instalaci ke stropu místnosti nebo okolo rohů. Tento systém využívá jako pomocníky téměř neviditelné rohové konektory. Některé závěsné systému dokonce umožňují instalaci osvětlení obrazů.

Na koho se obrátit?

Pokud si chcete pro pověšení obrazu, ať už se jedná o jeden obraz, či více kusů, pořídit závěsný systém, prohlédněte si nabídku e-shopu Ceiba. Naleznete zde nejen nabídku galerijních závěsných systémů, ale i celé řady dalších užitečných pomocníků. Patří mezi ně také okenní fólie nabízející celou řadu užitečných vlastností. Mezi největší přednosti okenních fólií patří ochrana proti slunečním paprskům nebo ochrana skla proti rozbití. To zajistí okenní fólie bezpečnostní.