Domů / Novinky / Šokující video ukazuje tuny odpadků, které po sobě zanechali ilegální přistěhovalci

Šokující video ukazuje tuny odpadků, které po sobě zanechali ilegální přistěhovalci

Když USA otevřely stavidla migrantům, země se ponořila do noční můry. Kromě zvýšené krominality a sociálních nejistot se objevil další problém a sice odpadky. Téměř neustálý tok nelegálních přistěhovalců přes jižní hranici si vybírá vážnou daň na životním prostředí. Hraniční přechody za sebou zanechávají oblečení a další formy odpadků a každý den se hromadí. Způsobují to Biden a demokraté, lidé, kteří neustále říkají, jak moc se obávají změny klimatu a starají se o životní prostředí.

Portál Breitbart News uvádí:

Hromady odpadků, oblečení a předmětů, jako jsou antikoncepční pilulky, jsou roztroušeny po jižní hranici. Toto zjistil John Rourke z Blue Line Moving, když šel na jižní hranici před každoročním úklidem a dokumentoval své nálezy. Rourke, majitel Blue Line Moving, dříve hovořil s Breitbart News na červencovém summitu Turning Point Action a podrobně popsal své každoroční čištění hranic, když každý rok 11. září míří k jižní hranici, aby uklidil odpadky.

„Takže mám velký americký úklid, kam chodím do pohraničních měst a sbírám odpadky každé 11. září.“ A shromažďujeme peníze a věnujeme je oddělení šerifa pro město, ve kterém uklízím,“ řekl a popsal svá zjištění jako „změnu života“.

„Všude je oblečení, všude jsou odpadky.“ Jsou tu divoká zvířata, psi, kteří tu zůstanou, když překročí hranici. Všechna pohraniční města mají všude divoké psy. Je to opravdu nouzová situace a měl jsem pocit, že bych mohl pomoci. Chci dál sloužit. Takže to dělám já. Chodím každé 11. září a tři dny sbírám odpadky,“ popsal, co při těchto úklidech najde.

Podívejte se na video níže:

Pokud by se Biden a demokraté skutečně starali o životní prostředí, byli by to oni, kdo by tam šel uklízet tento nepořádek. Také by uzavřeli hranici, aby se to už neopakovalo.

Zdroje:
https://www.breitbart.com/immigration/2023/08/10/america-the-landfill-exclusive-video-shows-heaps-of-trash-pills-strewn-across-southern-border-by-migrants/
https://www.thegatewaypundit.com/2023/08/stunning-video-shows-tons-garbage-left-behind-illegal/

Obrázek: Video screenshot