Domů / PR / Spací maska: Skvělý doplněk pro ničím nerušený spánek

Spací maska: Skvělý doplněk pro ničím nerušený spánek

Kvalitní spánek by pro nás měl být prioritou, i odpočinek je totiž velmi důležitý. Pro klidnější spánek se skvěle hodí spací maska. Pomůže vám usnout i v případě, že v místnosti není úplná tma, což bývá výrazně rušivým elementem.

Maska na spaní

Maska na spaní je dobře známým doplňkem, který by vám neměl chybět. Má totiž velmi důležitou funkci, jež pomáhá ke kvalitnímu spánku. Hodí se pro spánek v noci, pokud v místnosti není tma a světlo vás ruší. Je tak podpořena tvorba melatoninu, který je pro spánek i regeneraci těla velmi důležitý. Spací masku se hodí mít po ruce také v případě, že si chcete zdřímnout přes den, trochu si přispat či pokud chcete spát při cestování.

Krásné vzory

Spací maska je vytvořena z bavlny, přičemž jsou využívány zbytkové materiály a odstřižky. Celá výroba je tak ekologická, oceníte ji tak zejména, pokud se zajímáte o životní prostředí a zerowaste. Podšívka je tvořena mikroplyšem, jehož dotek je na pokožce velmi příjemný. Dostupné jsou různé barvy a vzory – od klasické hnědé barvy přes květinové vzory tvořící kontrast s druhou jednobarevnou látkou a další veselé motivy. Maska na spaní se tak stane i skvělým doplňkem.

Další produkty

Na webu tykráso.cz můžete kromě spacích masek najít také řadu dalších produktů. Všechny kousky jsou vyráběné v České republice, přičemž samozřejmostí je také ekologické balení. Vybírat můžete z originálního oblečení, ve kterém zazáříte. V nabídce najdete ručně šité dámské šaty a sukně, trička a roláky a také mikiny. Kromě oblečení se nabízí také čepice, gumičky či taška přes rameno.

V e-shopu se nabízí mnoho jedinečných kousků, které si rozhodně zamilujete. Spací masku můžete zakoupit také v dárkovém setu s gumičkou do vlasů, jedná se tak o dokonalý dárek. Doplnit ho můžete o voňavé dekorační mýdlo s drobným nerostem uvnitř.