Domů / Novinky / Summit Evropského parlamentu COVID-19: „Covid-19 byl akt biologické války páchaný na lidské rase“

Summit Evropského parlamentu COVID-19: „Covid-19 byl akt biologické války páchaný na lidské rase“

Evropský parlament uspořádal začátkem tohoto měsíce mezinárodní summit COVID-19 III v Bruselu v Belgii. V nedávném projevu k Evropskému parlamentu americký obchodník specializující se na patentový audit David Martin tvrdil, že COVID-19 není přirozeným jevem, ale promyšleným aktem „biologické války a finanční loupeže. Příroda byla unesena, věda byla unesena.“

Dlouho připravovaný biologický útok na lidstvo

Martin ve své prezentaci před Evropským parlamentem tvrdil, že pandemie, o které jsme řekli, že se stala v posledních několika letech, neproběhla přes noc, s odkazem na veřejně dostupné zdroje.

Podle něj byl koronavirus poprvé identifikován v roce 1965 a slouží jako modelový patogen. Navíc se dozvěděli, že koronaviry lze modifikovat.

„Ale v roce 1966 byl úplně první model koronaviru CoV použit jako transatlantický biologický experiment při manipulaci s lidmi. A slyšeli jste datum 1966. Doufám, že jste pochopili pointu toho, co říkám. To není věc přes noc. To je vlastně něco, co se připravovalo dlouho. Rok před mým narozením jsme uskutečnili první transatlantický experiment se sdílením dat o koronaviru mezi Spojenými státy a Spojeným královstvím.

Podle Martina: „Později jsme se začali učit, jak modifikovat koronavirus tím, že je umístíme do zvířat, jako jsou psi a prasata,“ a to vedlo k vývoji první vakcíny proti koronavirovému proteinu od amerického farmaceutického gigantu Pfizer v roce 1990.

Lékařská komunita a farmaceutické společnosti však rychle zjistily, že vakcíny jsou neúčinné.

„Protože koronavirus je tvárný model, mutuje,“ řekl Martin. „Každá lékařská publikace dospěla k závěru, že koronaviry unikají vakcínám, protože se modifikují a mutují příliš rychle na to, aby mohla být vyvinuta vakcína.“

Více z portálu Thestandard:

V roce 2002 iniciovala univerzita v Severní Karolíně studii, která měla vyvinout „defektní infekční replikaci“, kterou Martin interpretoval jako „zbraň zaměřenou na jednotlivce, která však nemá vedlejší poškození“.

Martin charakterizoval projekt tak, že „záhadně předcházel SARS o rok“, řekl, že koronavirus, který způsobil vysoce smrtelnou infekci, nepocházel z Číny a že byl „vykonstruován“, místo toho, aby se přirozeně vyskytoval.

V souvislosti s Covid-19 Martin řekl, že koronavirus – pojmenovaný Světovou zdravotnickou organizací jako SARS-CoV-2 – byl připraven pro lidský výskyt v roce 2016, s náhledem na „náhodné nebo úmyslné uvolnění respiračního koronaviru“ z laboratoře v Wuhan.

Řekl, že účelem „vypuštění“ koronaviru bylo posílit globální přijetí univerzálního očkování.

Martin vysvětlil společné obavy lékařského průmyslu: „Dokud není infekční krize velmi reálná, přítomná a na prahu nouze, je často z velké části ignorována.

„Abychom udrželi finanční základnu i po krizi, musíme zvýšit povědomí veřejnosti o potřebě lékařských protiopatření, jako je vakcína proti panchřipce nebo pan-koronaviru. Klíčovou hnací silou jsou média a ekonomika bude následovat humbuk.

„My [farmaceutické firmy] musíme využít tento humbuk ve svůj prospěch, abychom se dostali ke skutečnému problému. Investoři zareagují, pokud na konci procesu uvidí zisk,“ řekl.

Martin tvrdil, že Spojené státy „záměrně uvolnily“ koronavirus Covid-19 v čínském Wu-chanu s cílem vyvolat celosvětovou pandemii, aby zvýšily veřejnou podporu vakcín.

„Celý tento příběh začal v roce 1965, kdy jsme se rozhodli unést přirozený model a rozhodli se s ním začít manipulovat. Věda byla unesena, když jediné otázky, které bylo možné položit, byly otázky autorizované v rámci patentové ochrany CDC, FDA, NIH a jejich ekvivalentních organizací po celém světě,“ řekl.