Domů / Novinky / Americký obchod Target nabízel satanistické a trans oblečení pro děti, po kritice ho stahuje

Americký obchod Target nabízel satanistické a trans oblečení pro děti, po kritice ho stahuje

Zdá se, že ujeté světové elity mají pod palcem i to, co se prodává v obchodech. Americký obchodní řetězec Target prodával dětské oblečení se satanistickými, trans a LBTQ+ motivy. To jen dokazuje snahu elit ovládnout mysl dětí a narušit jí. Až po masivním odporu po celé zemi Target nyní odstraňuje některé zboží LGBTQ+ ze své kolekce. Mezi položky, které jsou nyní odstraňovány, patří „gender fluid“ hrnky, „queer all year“ kalendáře a knihy pro děti ve věku 2-9 let s názvem „Bye Bye, Binary“, „Pride 1,2,3“, „Nejsem dívka“. “ a všechny produkty vytvořené satanskou značkou Abprallen.

Spolupráce obchodů se satanisty děsí veřejnost

Hrozby týkající se satanského zboží ohrožují bezpečnost pracovníků, uvedla mluvčí Target Corp Kayla Castaneda v úterním prohlášení.

„Od představení letošní kolekce jsme zažili hrozby, které ovlivňují pocit bezpečí a pohody členů našeho týmu při práci,“ řekla.“ Vzhledem k těmto nestabilním okolnostem provádíme úpravy našich plánů, včetně odstraňování položek v centru nejvýznamnějšího konfrontačního chování.“

V přední části každého obchodu po celé USA je vystavena masivní sekce ‚Pride‘ společnosti Target , věnovaná trans a LGBTQ dětskému oblečení, včetně „přitahovacích plavek pro děti“ a zavazovačů na hrudi.

Kolekce obsahuje košile a tašky se vzkazy, které obsahují v překladu texty jako „směj se lesbičko“, „léč transfobii, nikoli trans lidi“, „příliš queer“ a „patříme všude“.

Abprallen, LGBT+ společnost se sídlem v Londýně, která prodává oblečení, které zahrnuje satanské obrazy včetně pentagramů, rohatých lebek a odkazů na ďábla, spolupracovala s Target na vytvoření kolekce „PRIDE“.

„Satan respektuje zájmena,“ uvádí vzor na tričkách a jehlicích výrobce oděvů.

Abprallen vlastní Eric Carnell, samozvaný „trans démon“.

„Být nazýván démonem je něco, s čím se dokážu vyrovnat, a myšlenka trans démona je zatraceně skvělá, většina mé práce se zaměřuje na gotické nebo temné a satanské snímky spojené s jasnými barvami a pozitivními zprávami LGBT+,“ řekl. napsal loni na instagramové stránce značky.

Hledání zboží Abprallen na Target.com v úterý ukazuje výsledky „0“.

Transgender a plavky a zboží pro děti jsou nyní předmětem přezkumu, ale o těchto produktech zatím nebylo rozhodnuto, řekl Castaneda.

Hrozby bojkotů přiměly společnost Target, aby během mimořádné schůzky s týmem Target Asset Protect & Corporate Security ustoupila.

„Dostali jsme 36 hodin, bylo nám řečeno, abychom vzali všechny naše věci z Pride, celou sekci, a přesunuli ji do sekce o třetinové velikosti. Od přední části obchodu až po zadní část obchodu nemůžete mít nic na figurínách a žádné velké nápisy,“ řekla Fox News insider společnosti Target, který pro společnost pracuje téměř dvě desetiletí .

„Našim zákazníkům říkáme ‚hosté‘, je to z jejich strany pobouření. Letos je to jen exponenciálně více než kterýkoli jiný rok,“ pokračoval insider z Targetu. „Myslím, že vzhledem k současné situaci s Bud Light je společnost vyděšená situací Bud Light.“

Kalifornský guvernér Gavin Newsom kritizoval generálního ředitele Target Briana Cornella za to, že „zaprodal  LGBTQ+ komunitu extremistům“.

„Tohle není jen pár obchodů na jihu.“ Po celé zemi probíhá systematický útok na gay komunitu. Probuď se Ameriko. Tady to nekončí. Jsi černý? Jsi Asiat? Vy jste Žid? Jsi žena? Jste na řadě,“ napsal na Twitteru demokratický zákonodárce.

Republikánský senátor Tom Cotton sdílel obrázek jedné z položek prodávaných Abprallen.

„Dokonce i podle standardů woke korporací je partnerství @Target se satanistou za účelem prosazení trans agendy na dětech pozoruhodné,“ napsal a dodal: „Jsem si jistý, že většina zaměstnanců a zákazníků @Target je tím zděšena.“

Národní pobouření nad satanským dětským oblečením pramení ze lží šířených konzervativními médii, varují autoři Washington Post a Associated Press. Mnoho lidí přestalo obchody Target kvůli tomuti incidentu navštěvovat. Nejhorší ale je, že satanistické a LGBTQ+ motivy používá stále více značek ve snaze protlačit tuto zvrácenou ideologii, kterou se nám snaží satanistická „elita“ vnutit.