Domů / PR / Tanec má mnoho výhod pro děti i dospělé

Tanec má mnoho výhod pro děti i dospělé

Když tančíte, hýbete se do rytmu hudby, máte pocit, že vaše starosti najednou zmizely?

Možná je to rytmus vašich oblíbených melodií nebo cvičení, které pumpuje srdce, které vás dostane z gauče. Nebo možná je to výzva zvládnout složitější pohyby, která vám přináší tolik radosti.

Bez ohledu na vaše důvody je jedna věc jistá: Fyzické, psychické a emocionální zdravotní výhody tance jsou nekonečné.

Výhody tance

Ať už je vám 80 let nebo 8 let, věnování se fyzickým aktivitám, které zahrnují tanec, vás změní.

Od lepšího fyzického a duševního zdraví k posílení emocionální a sociální pohody může pohyb vašeho těla za zvuku hudby změnit váš život. Zejména pro děti je jakýkoliv pohyb důležitý a tanec je pro ně navíc skutečnou zábavou.

Pohyb a rytmus jsou pro děti přirozené, a když přihlásíte dítě na pravidelné taneční kurzy v Olomouci, výhody se jen zlepší.

Tanec nejen umožňuje dětem získat energii, ale také je to skvělý (a často bezpečný) způsob, jak se vyjádřit – to je také jedno z pravidel tanečního studia 331, které sídlí v Olomouci.

Pravidelnými tréninky také učí děti, že pečlivá práce se vyplatí.

Tanec také pomáhá dětem naučit se disciplíně, protože si musí zapamatovat a provést konkrétní kroky a pohyby těla, které vyžadují cvik a vytrvalost. Učí týmové práci tím, že musí spolupracovat s ostatními tanečníky na dosažení společného cíle, který se promítá do tolika různých oblastí života.

Hip-hop

„Hip-hop je velmi uvolněná a surová taneční forma, při které se můžete vyjádřit k hudbě celým svým tělem a postavou.

Hip-hopový styl je ideální pro všechny věkové kategorie a je obzvláště vhodný pro lidi, kteří chtějí tančit na populární a moderní hudbu se spoustou osobností a stylu.

331 Dance Studio Olomouc kromě hip-hopu pořádá taneční kurzy  House Dance, Dancehall, MTV Dance, ale i Modern Dance, Jazz Dance nebo Balet a mnoho dalších tanečních stylů.