Domů / PR / Ochutnejte různé druhy chleba z rodinného pekařství
P

Ochutnejte různé druhy chleba z rodinného pekařství

Chléb je již odedávna základem jídelníčku každé české rodiny, ne nadarmo se mu říká boží dar. Jaký chléb nakupujete vy, pořizujete ho v hypermarketu nebo snad v pekárně? Konzumace lahodného čerstvého chleba je skutečným zážitkem. Nevybírejte si chléb, který vyrábí stroje po stovkách, raději sáhněte po ručně vyráběném kvalitním chlebu, který je vyrobený z těch nejlepších surovin a kromě zdravého složení vás potěší i vynikající chutí. Takový je „NÁŠ CHLÉB“, který můžete pořídit v tradiční české pekárně, která sídlí v Jablonci nad Nisou.

Jaké druhy chleba můžete pořídit

Většina lidí je zvyklá na jeden druh chleba, který si pravidelně kupuje, ale pokud začnete hledat, objevíte mnoho chutných chlebů, které se liší složením a poskytnou výjimečný chuťový zážitek. Pekárna vyrábí chléb z dvoustupňového vyváděného kvasu. Ochutnat můžete, jak běžné druhy chlebů, tak například i chléb s cuketou, se slunečnicí, chia semínky, cibulí, nopálový chléb, olivový chléb a mnoho dalších. Skvělou inspirací pro vás bude katalog chleba. Ačkoliv je chléb základním sortimentem, pekárna se samozřejmě věnuje i dalším druhům pečiva.

Nejvíce oceníte staročeské housky a rohlíky, které chutnají podstatně lépe než běžné housky a rohlíky z běžných obchodů. Můžete pořídit také ciabatty, cornové pečivo, koláče, marokánky a další sortiment. Kde prodejny NÁŠ CHLÉB najdete? Navštivte webové stránky https://www.vasepekarna.cz/ a shlédněte kompletní výčet všech poboček, jistě se některá nachází i ve vaší blízkosti. Pokud je pro vás kvalita důležitá, tak sortiment jistě oceníte. Najdete v něm i mnoho výrobků od regionálních farmářů, od paštik až po marmelády a mnoho dalšího. Není pečivo jako pečivo, poznejte, jaký je to rozdíl, když se dělá s láskou k řemeslu a z těch nejlepších surovin.